Graj bez rejestracji w Blade
Graj teraz

Blade

  • PlayTech

Jeśli chodzi o filmy akcji tego rodzaju, to Blade Wieczny Łowca zostanie nam w pamięci zapewne do końca życia. To propozycja, która wypromowała Wesley Snipes’a na tyle mocno, że trafił do kanonu gwiazd Hollywood. A to przecież nie jest proste zadanie.  Do filmu wracamy z największą przyjemnością za każdym razem, gdy akurat mamy sposobność do jego oglądania. Cieszy tym bardziej fakt, że studio deweloperskie Playtech zdecydowało się przenieść ten świat również do sieci, tworząc wideo slot. Prezentujemy wam krótką recenzję, która nawiązuje do tego tytułu i pokazuje wszystkie jego mocne strony. Co ważne, przetestujecie propozycję również przy wykorzystaniu waluty wirtualnej. Co prawda studio od czasu do czasu ma z tym kłopoty, ale nie powinno to przeszkadzać graczom. Do takiej zabawy nie jest potrzebne konto ani składanie depozytów.

Jak w ogóle prezentuje się ten tytuł? Zacznijmy od tego, że oddaje nam układ 5x3 (czyli 5 bębnów i 3 rzędy). Znajdziemy w nim 20 płatnych linii. Aż tyle sposobów na sukces wydaje się w pełni wystarczające, dlatego bez trudu znajdziecie układy, które was ucieszą. Sam szablon jest bardzo mroczny, jak i produkcja filmowa. Na dole znajdziecie ilość granych linii, wartość żetonów, ogólnie całą wartość gry i przycisk Spin.

Kluczową rozgrywką będzie tu opcja Free Games z dynamicznym systemem mnożnika. Do dyspozycji otrzymacie zatem 15 gierek za darmo, które uruchomione będą poprzez 3 symbole scatter trafione na planszy. Wzmocnienia występują w różnych poziomach od 2x do 5x. Do tego dochodzą klasyki karciane, czyli 10, J, Q, K i As. Nie braknie nabojów usypiających, srebrnych kul, karabinu maszynowego i znaków Blade czy Blade Split, które podnoszą wartość samego slota. Bez trudu wykorzystacie Wildy do wymiany symboli z planszy. Oczekujcie również sporych kumulacji, które dają pokaźne wygrane. Mogą one sięgać 25 000 żetonów, co samo w sobie będzie ogromną nagrodą za udaną zabawę.

Graj za darmo Blade

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Graj bez rejestracji w BladeZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe