Graj bez depozytu w The Sopranos
Graj teraz

The Sopranos

  • PlayTech

Lubicie serial Sopranos? Jeśli tak, ta gierka będzie skierowana przede wszystkim właśnie do was. To jeden z najciekawszych motywów w historii, który skutecznie przeniesiono na realia filmowe i teraz, wideo slotów. Z tym większą radością prezentujemy krótką recenzję tego dzieła od Playtech. Czasy mafii o ile wcale zabawne nie są, dają pewien dreszczyk emocji, który tutaj bardzo ciekawie wdrożono w to klasyczne rozwiązanie 5x3. Jednocześnie już we wstępie informujemy o dwóch sprawach: po pierwsze nie trzeba znać serialu, by świetnie się bawić, po drugie, wszystko sprawdzicie za darmo. Nie ma przy tym konieczności rejestracji i oczywiście składania depozytu, trzeba po prostu sobie zagrać za pomocą wirtualnej waluty. Nie wygracie w ten sposób prawdziwej gotówki, ale w tym pojedynczym temacie przecież nie o to chodzi. Zatem zaczynamy, przejdźmy do rzeczy.

Hit od HBO, czyli The Sopranos jest świetnym pomysłem na wieczory. To slot z jackpotem progresywnym. Oznacza to, że z każdą grą łączna stawka o którą się bijemy będzie większa. Gra ma 25 płatnych układów z czego tło pokazuje nam na typowe amerykańskie miasto. Na dole znajdziecie przycisk z informacjami, obok wybór liczby płatnych linii, wartość zakładu, grę maksymalną i automatyczną, jeśli tak wolicie rozgrywać zabawę. Do tego duży znacznik „Spin”, który rozpoczyna zabawę.

Symbolem Wild w tym przypadku jest Tony Soprano. Zamienia on wszystkie znaki dostępne na planszy, oczywiście poza tymi bonusowymi i scatterami. Jeśli traficie na pięć sztuk Wild, otrzymacie jackpot w wysokości 3 000 kredytów! Logo gry oznacza tu z kolei Scattery, a to uruchamia bonus Crime Family. Ma on cztery różniące się od siebie tryby, które dają mnożniki, darmowe spiny czy kolejne rozwiązania Wild, które urozmaicą rozrywkę nawet na setki godzin. To jedna z tych pozycji, którą trzeba zobaczyć, właśnie w kontekście różnorodności zabawy, a także potężnych potencjalnych wygranych. Playtech zrobiło to dobrze.

Graj za darmo The Sopranos

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Graj bez depozytu w The SopranosZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe