Automat do gry Big Break za darmo
Graj teraz

Big Break

  • Microgaming

Klasyczne owocówki odeszły do lamusa? Niekoniecznie. Wielu deweloperów, w tym właśnie Microgaming, wychodzi z założenia, że są to pozycje obowiązkowe. Nie jest to twierdzenie mylne, dziesiątki tysięcy ludzi dalej sięga po te pozycje. Część z osób robi to z przyzwyczajenia, innym z kolei zależy na czasie. W przypadku automatu Big Break zdecydowano się jednak odejść od podstaw i postawić na świeże spojrzenie na temat. Znajdziecie tam zatem bardzo mocny tytuł graficzny, który jest przyjazny i jednocześnie oferuje ciekawe rozwiązania systemowe. W naszej krótkiej recenzji zdecydowaliśmy się je przybliżyć i pokazać, czemu warto pograć.

Big Break zamieszczono na planszy w stylu 5 kolumn i 3 rzędów, czyli jest to mechanizm najbardziej sprawdzony na rynku. Jest bezawaryjny, a wsparcie od Microgaming sprawia, że otrzymacie bezpieczny produkt na licencji. Zastosowano w nim fazę Wild i Scatter. Początkowa stawka jest minimalna, dzięki czemu pograją osoby ostrożne, które nie lubią zbytnio ryzykować. Jackpot bazowy także stoi na wysokim poziomie.

Tytuł dostępny jest za darmo, jeśli zdecydujecie się na grę przy wykorzystaniu demo credits. Ta waluta nie wymaga rejestrowania nowego konta ani też składania depozytu. Idealne wdrożenie w temat, jeśli wolicie podejść do wątku w taki sposób. Z kolei sama gra zaoferuje nam liczne owoce egzotyczne, ale też kokos czy symbole zwierząt. Symbol Munky Wax zaoferuje tutaj fazę darmowych spinów. Będą one w niej odnawialne, dzięki czemu skorzystacie dość znacząco na wygranych bez ponoszenia kosztów własnych. Faza Wild pozwala wymienić pozostałe pola z planszy w poszukiwaniu lepszych wyników. Scatter z kolei dodaje większe wygrane w zależności od ilości pól.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Big Break

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Automat do gry Big Break za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe