Graj bez depozytu w Dino Might
Graj teraz

Dino Might

  • Microgaming

Dino Might Slot to gra hazardowa stworzona przez firmę Microgaming. Tematycznie ten video slot nawiązuje do czasów prehistorycznych, kiedy to na świecie królowały dinozaury. Dlatego tez zetkniemy się tu z charakterystyczną symboliką dla tamtych czasów: dinozaurami, roślinami. Pod względem graficznym tytuł ten prezentuje się dosyć słabo, jednak liczą się tu przede wszystkim wygrane.

Dino Might to standardowy automat online, który składa się z 5 bębnów oraz 3 rzędów. Producent zdecydował się na wprowadzenie 25 linii wygrywających, co jest całkiem dobrym wynikiem. Ma to także spory wpływ na wysokość wygranych. Minimalny zakład w grze wynosi 1 monetę, kiedy najwyższa stawka wynosi 250. Oprócz ilości linii wybieramy także wartość monety od 1 do 10. Daje nam to całkiem spore szanse na ustalenie strategii, grę z mniejszym lub większym ryzykiem o określonej stawce za obrót.

Dino Might posiada w systemie kilka mniej lub bardziej cennych symboli. Producent zdecydował się na ciekawe rozwiązanie, albowiem mamy tutaj po części do czynienia z owocówką w innym nieco wydaniu. Klasyczne owoce zostały zastąpione przez prehistoryczne rośliny, a do tego także obecne jest 5 postaci dinozaurów, jak Tyranozaur Rex, Triceratops, Diplodok. To właśnie największy drapieżca przynosi nam największe wygrane. Ogółem standardowych symboli w grze znajdziemy aż 11.

Obok nich dostępne są także symbole specjalne: Logo gry Dino Might to symbol Wild, który przynosi do 8000 monet jak i zastępuje wszystkie inne symbole z wyjątkiem bonus i scatter. warto także wiedzieć, że podwaja nasze wygrane w układach wygrywających. Owad zatopiony w żywicy to scatter, który pozwala na wygranie do 20 tysięcy monet. 5 takich symboli to nawet x200 przelicznika za wygrane! Postać Triggesaurusa daje nam prawo do gry w specjalnym bonusie, w którym możemy wygrać 4500 monet.

Dino Might to automat online, który zagwarantuje nam całkiem wysokie wygrane. Możemy liczyć w nim na grę bonusową oraz ciekawe nagrody, które powiększą nasze konto. Warto wobec tego już teraz go przetestować w wybranym kasynie online.

Graj za darmo Dino Might

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Graj bez depozytu w Dino MightZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe