Graj za darmo w slot What a Hoot
Graj teraz

What a Hoot

  • Microgaming

What a Hoot Slot to gra hazardowa typu jednoręki bandyta online, która została stworzona przez firmę Microgaming. Tematyka What a Hoot dotyczy zwariowanych sów, dlatego też w grze zetkniemy się z postaciami tych nocnych ptaków jak i ich ulubionych smakołyków. Można powiedzieć, że autorzy gry całkiem ciekawie przedstawili nam grę typu owocówka w innym wydaniu - klasyczne symbole owoców zostały zastąpione przez orzechy oraz nasiona. Video slot What a Hoot pod względem graficznym i dźwiękowym prezentuje się całkiem dobrze.

Ten video slot należy do klasyki gatunku, czyli do 5-bębnowych automatów z 3 rzędami. Producent w jego przypadku zdecydował się na 9 linii wygrywających. Minimalny zakład w grze wynosi 0.25, natomiast maksymalny to 45 monet. Dzięki temu możemy obstawiać mniejsze lub większe stawki z wybranym ryzykiem. Jak już wspomnieliśmy What a Hoot to automat typu owocówka w nietypowym wydaniu. Dlatego tez jako podstawowe symbole znajdziemy tu orzechy, żołędzie, ziarna słonecznika, grupę owoców. Gwarantują one jednak niższe wygrane. O wiele więcej możemy liczyć dzięki symbolom 4 zwariowanych sów. gdzie maksymalna wygrana to 600 monet. Najwięcej gotówki przyniesie nam jednak symbol z logo gry What a Hoot, który przy 5 takich znakach na linii oferuje aż 5000 monet!

W grze What a Hoot umieszczono tradycyjnie symbole wild oraz scatter. Wild jako sowy w dziuplach na drzewie zastępuje wszystkie inne symbole z wyjątkiem scatter. Ten z kolei po prostu opisany jako scatter jest w stanie przynieść nam większy mnożnik za wygraną. Jeśli wylosujemy 3 scattery otrzymamy przelicznik stawki x2, przy 4 scatterach będzie to x10, a przy 5 aż x50, przez co możemy liczyć na niezwykle wysokie wygrane.

What a Hoot to bardzo prosty video slot, który pozbawiony jest gier bonusowych czy też opcji gamble. W związku z tym może być polecany przede wszystkim początkującym osobom oraz miłośnikom klasycznych produkcji. Z pewnością What a Hoot wart jest przetestowania.

Graj za darmo What a Hoot

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Graj za darmo w slot What a HootZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe