Big Kahuna Snakes and Ladders automat online
Graj teraz

Big Kahuna Snakes and Ladders

  • Microgaming

Witajcie! Miło jest nam zaprezentować slot Big Kahuna Snakes and Ladders. To jedna z pozycji Microgaming i choć nawiązuje do słynnych owocówek, to znajdziecie tu znacznie więcej potencjalnych opcji do wykorzystania. Specjalnie dla was prezentujemy materiał i przekonujemy się, jak prezentuje się ten wideo slot o dżungli i tajemniczych przygodach, które na nas tam czekają.

Zacznijmy od tego, że nie jest to typowy klasyk. Dodatkowo zamieszczono w nim 15 linii, które gwarantują wygrane, a także układ bębnów w stylu 5x3. Mocnym atutem jest rzecz jasna wykorzystanie fazy Wild, Scatter, a także gry bonusowej. Jackpot także prezentuje się na odpowiednio wysokim poziomie, gdyż zapewni nawet 2 000 żetonów. Poziom RTP zadowoli wymagających graczy, zatem to już kolejny atu. Na planszy znajdziecie przede wszystkim różnego rodzaju owoce, choć część z nich jest mocno egzotyczna. Jeśli jesteście zainteresowani i chcecie sprawdzić jak to wygląda w praktyce, gorąco polecamy wam sprawdzić opcję wirtualnej waluty. Jest to fikcyjna gotówka, nieograniczona, na podstawie której gracz pozna możliwości techniczne Big Kahuna Snakes and Ladders. Trzeba jedynie pamiętać, że nie wygracie w ten sposób realnej gotówki, aczkolwiek nie wymaga to ani rejestrowania ani składania jakiegokolwiek depozytu.

Poza wymienionymi już owocami znajdziecie tam symbol Wild, który skrywa się pod nazwą gry. Odpowiada on bezpośrednio za wymianę wszystkich innych symboli z planszy, by dostosować się do zwycięskiego układu. W ten sposób nie zostaje zamieniony jedynie Scatter, który w tym przypadku działa na aktywację fazy darmowych spinów. Można je odnawiać. W tytule występuje gra bonusowa, uruchamiana przez losowo pojawiające się znaki.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Big Kahuna Snakes and Ladders

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Big Kahuna Snakes and Ladders automat onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe