Darmowy automat hazardowy Winterberries
Graj teraz

Winterberries

  • Yggdrasil

Winterberries slot to gra hazardowa będąca dziełem firmy Yggdrasil Gaming software. Jak już może nam sama nazwa wskazywać, jest to automat online związany z owocami - jagodami w sferze zimowej. Wrażenie od samego początku robi wyjątkowa oprawa, do której przyzwyczaiły nas produkcje Yggdrasil Gaming software. Całkiem sporo lodu czy też dźwięków zimowego wiatru może wręcz przyprawić o dreszcze z zimna. Winterberries to video slot, który możemy zaliczyć do grona poplenarnych owocówek, lecz w nietypowym, bardziej nowoczesnym wydaniu.

Ta gra hazardowa składa się z 5 bębnów oraz 3 rzezów. Znajdziemy na nich 25 linii wygrywających. Minimalny zakład w grze wynosi 0.25, natomiast maksymalny to 125. Dzięki temu zyskamy całkiem spore szanse na dostosowanie swej strategii gry czy też ustalenie maksymalnego budżetu na grę. Warto wiedzieć, że cały czas podczas obrotu bębnów aktywowanych jest 25 linii.

W Winterberries mamy do czynienia z 7 podstawowymi symbolami. Są to owoce w zimowej scenerii. Oprócz jagód czy porzeczek dostępne są tu także nieco egzotyczne owoce. Najbardziej wartościowym jest owoc w kolorze żółtym, który może nam przynieść do 500 monet. Bardzo ciekawym zagraniem jest to, iż jeśli klikniemy na bębnie na wybrany symbol, to od razu pokaże się nam jego wartość w grze. Yggdrasil Gaming o dziwo zrezygnował z klasycznych symboli dodatkowych jak wild czy scatter. Nie oznacza to jednak, że nie możemy liczyć na dodatkowe bonifikaty. W grze znajduje się między innymi Super Mega Big Win, kiedy to możemy wygrać kilka tysięcy monet. Konieczne jest utrafienie tego samego symbolu na wszystkich polach. W grze obecny jest darmowy re-spin. Polega on na tym, iż jeśli trafimy na linii takie same symbole, to zostaną one zamrożone, a pozostałe bębny będą się dalej obracać - jest to szansa na otrzymanie jeszcze większych wygranych.

Winterberries to niezwykle miła dla oka gra o bardzo ciekawym systemie obrotu bębnami. Dzięki temu może być ciekawą alternatywą dla wielu innych video slotów obecnych na rynku.

Graj za darmo Winterberries

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Darmowy automat hazardowy WinterberriesZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe