Automat do gry Burning Star za darmo
Graj teraz

Burning Star

  • Wazdan

Automat Burning Star to doskonałe połączenie wersji klasycznej z nowoczesną. Specjalistami od takich zagrań są eksperci z Wazdan. To studio deweloperskie w istocie doskonale łączy tradycyjnego jednorękiego bandytę z nowymi technologiami. W przypadku opisywanej przez nas gry motywem przewodnim są oczywiście gwiazdy i średniowieczne papirusy, które skrywały za sobą unikatowe komunikaty. Zapraszamy do recenzji, na jej podstawie łatwiej będzie określić czy warto i dlaczego grać?

Jest to gra o mocnym układzie w stylu 5 bębnów i 3 rzędów, co w tym przypadku dodatkowo okraszono poprzez zainstalowanie 20 dróg do zwycięstwa, czyli tzw. paylines. To właśnie na nie polują gracze i to one odpowiadają za potencjalne wygrane. Stawki minimalne i maksymalne różnią się od siebie znacząco, dlatego każdy typ gracza bez trudu dostosuje swoje możliwości do oferty gry Burning Star. RTP ukształtowało się tu na poziomie nieznanym (to norma w grach tego studia) z kolei jackpot podstawowy oszacowano na poziomie 50 000 żetonów. Przy dużych stawkach można tu zatem mówić o dość pokaźnych kwotach.

Przedstawiona mapa gry standardowo pokazuje nam duże logo w górnej części, a także wgląd w linie zwycięskie po lewej i prawej stronie. Na dole oczywiście nie braknie odnośnika do menu, a także stanu konta, przycisku gry automatycznej, wartości zakładu, a także pomarańczowego guzika SPIN, który w tym przypadku rzecz jasna odpowiada za rozruch. Symbolika tytułu bazuje na papierze i gwiazdach, jednakże dodano także charakterystyczne znaki karciane od 10 aż do asa włącznie. Znacznie lepiej płatne będą wszak rozwiązania kluczowe, w tym przypadku będzie to w szczególności siódemka, gwarantująca maksymalną wygraną dostępną w tej gierce.

Gra oferuje symbol Scatter (gwiazda), który wypłacany jest dodatkowo nawet jeśli padnie tylko jeden na planszy. Nie znajdziecie tu wszak gier dodatkowych czy symbolu Wild, co wpływa na szybkość rozgrywki i przede wszystkim jej prostotę. Gorąco polecamy zagrać także przy użyciu darmowej waluty.

Graj za darmo Burning Star

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Automat do gry Burning Star za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe