Darmowa gra wrzutowa Cherry Red
Graj teraz

Cherry Red

  • Microgaming

Chodzą wam po głowie wielkie wygrane? Slot Cherry Red nawiązuje właśnie do takich kwot. Mając na uwadze prawdziwe klasyki, chcielibyśmy zaprezentować tą niebywałą produkcję Microgaming. Studio deweloperskie słynie z implementacji klasyków, dlatego tak udana pozycja będzie dla was czymś normalnym. Mimo prostego charakteru gry, nawiązującego do jednorękich bandytów z ubiegłego wieku, spotkacie tu bardzo przyjazną i ciepłą szatę graficzną, która nie odbiega od konkurencji pod żadnym pozorem. Stąd też śpieszymy z recenzją, jak wygląda Cherry Red od środka i czy warto pograć?

Opisywana przez nas gra oferuje 3 bębny i 3 rzędy, co nawiązać ma dokładnie do pierwszych gier tego typu. Zdecydowano jednak, że tytuł zaoferuje 1 zwycięską linię, a minimalna stawka za nią wyniesie dokładnie 0,25 żetonu. Jackpot to 200 żetonów, a procent zwrotu inwestycji (czyli RTP) jest tutaj nieznany. Mając to wszystko na uwadze sprawdzamy pozostałe opcje, dostępne w tej grze Microgaming.

Napisaliśmy wyżej, że propozycja jest niezwykle prosta. To spore odstępstwo w przypadku ekipy dewelopera, który lubuje się w nowych technologiach. Plansza podzielona jest na odpowiednie kategorie, z czego w dolnej części dostępne jest menu, a także stan konta. Jeśli natomiast chodzi o symbolikę, nawiązuje do czerwonych wisienek i wszystkiego co z nimi związane, dzięki czemu znajdziecie tam niezwykle charakterystyczną, czerwoną planszę. Zdecydowanie najlepiej opłacalne są tu znaczki kluczowe, które funkcjonują także jako swego rodzaju symbol Wild.

Tytuł pozbawiony jest naturalnie scatterów, ale też gier bonusowych i darmowych spinów. Może to być pewnego rodzaju zaskoczeniem. Ale czy powinno? Wszystko opiera się na błyskawicznym spinowaniu, co ucieszy fanów prawdziwych klasyków. Jeśli temat was interesuje, gorąco radzimy przetestować go za darmo. Taką możliwość udostępnia Microgaming dzięki swoim wirtualnym pieniądzom. Są nieograniczone, tak ilościowo jak i czasowo. Skorzystać może każdy, wystarczy przejść do gry i podjąć rękawice.

Gorąco wam polecamy, zwłaszcza, że Cherry Red to klasyk z prawdziwego zdarzenia.

Graj za darmo Cherry Red

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Darmowa gra wrzutowa Cherry RedZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe