Automat do gry Triple Star
Graj teraz

Triple Star

  • Wazdan

Jednoręki bandyta Triple Star to propozycja gry hazardowej ze strony firmy Wazdan. Jest to video slot osadzony w tematyce opuszczonej rezydencji, gdzie królują pająki i pajęczyny. To całkiem prosty automat online, który odznacza się zwykłą grafiką czy warstwą dźwiękową. Z pewnością spodoba się tym osobom, które preferują klasyczne maszyny wrzutowe.

Triple Star to video slot, który posiada 5 bębnów oraz 3 rzędy z symbolami. W czasie rozgrywki zetkniemy się w nim na 20 linii wygrywających. Jak to często bywa w produkcjach studia Wazdan, mamy do wyboru 3 grupy linii: 5, 10 lub 20. Oczywiście im więcej wybierzemy, tym nasze szanse wzrosną, jak i stawka za zakład. Minimalna kwota w Triple Star wynosi 0.10. Na drugim biegunie jest to 100.00.

W Triple Star zdecydowano się na sprawdzoną symbolikę karcianą. Na bębnach najczęściej pojawiać się będzie A, K, Q, J, 10 oraz 9. oczywiście są to mniej premiowane znaki. Na więcej liczyć możemy dzięki dzwonkom (6000 monet) oraz siódemkom (10000 monet). W systemie umieszczono również symbol wild. Pod postacią złotych gwiazdek jest w stanie zastępować wszystkie inne symbole na walcach. Pojawia się na bębnach numer 2, 3 i 4. Kiedy wild pojawi się na bębnie, staje się nieruchomym symbolem. Wszystkie inne bębny w razie braku układu wygrywającego jeszcze raz się obracają, co zwiększa nasze szanse na wygrane. To właśnie od symbolu wild wzięła się nazwa gry Triple Star. W tym automacie brakuje jednak darmowych spinów czy też gier bonusowych.

W Triple Star spotkamy się również z opcją gamble, dzięki której możemy przynajmniej jednorazowo podwoić swą wygraną z jednego układu.

Bez dwóch zdań Triple Star zaliczymy do gatunku klasycznych automatów. Nie jest on skomplikowaną grą hazradową, przez co możemy go polecić wszystkim początkującym czy tym, którzy przyzwyczajeni są do naziemnych maszyn, tradycyjnych automatów online. Maksymalna wygrana 10 tysięcy monet będzie z pewnością wabikiem na wielu graczy.

Graj za darmo Triple Star

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Automat do gry Triple StarZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe