Automat hazardowy Pearls Of India online
Graj teraz

Pearls Of India

  • Play'n GO

Automat Pearls of India przenosi nas do czasów starożytności i cywilizacji, która zostawiła po sobie piękną spuściznę. Ta niezwykła przygoda i odnośnik pozostanie wam w głowach na dłuższą chwilę, szczególnie, że zaoferowano bardzo innowacyjne rozwiązania. W wydaniu Play N’ Go czeka na was zresztą dodatkowo całkiem sporo gotówki. Mówimy tu zresztą o grze lawinowej, co samo w sobie jest elektryzujące. O co w tym chodzi dokładnie? Wszystkie ruchy opierają się na spadaniu kafelków. Nie są to zatem typowe obroty do jakich jesteśmy przyzwyczajeni. W ten sposób wygracie znacznie więcej niż przeciętne kilkaset żetonów, na które polujemy normalnie.

W przypadku Pearls of India traficie na grę, która wykorzystuje 5 bębnów i 3 kolejne rzędy, co samo w sobie jest atrakcyjne. Gwarantują one łącznie 20 zwycięskich układów. Minimalna stawka na każdą z linii wynosi 0,01 żetonu, a poziom RTP kształtuje się na wysokości 96,87%. Wygląda to obiecująco? Dla nas jak najbardziej, dlatego zagłębiamy się w dalsze części recenzji.

Jeśli zostaniemy na chwilę przy planszy, jej główne kolory to brąz i niebieski. Na dole planszy widnieje dokładny bilans konta, ilość gier automatycznych, wybór linii, wartość zakładu na linię, zakład maksymalny (nawet 400 euro). Po obu stronach widnieją z kolei bardzo ważne znaki do których dobrze jest się przyzwyczaić. Chodzi tutaj o termometr bonusowy od 0 do 25 (lewa strona), a także o mnożniki wygranych (prawa strona).

W Pearls of India znajdziecie znaki karciane, ale też wszelkie postacie powiązane ze starożytnymi Indiami, w tym srebrna ręka, perła, podróżnik, statuetka oraz znaki Wild i Scatter. Pierwszy odpowiada za wymianę znaków z planszy, drugi włączenie gry dodatkowej, która z kolei może doprowadzić do pożądanego jackpota. Jeśli ten tytuł was interesuje, możecie go do woli testować przy wykorzystaniu fikcyjnej gotówki. Jest ona nieograniczona, nie wymaga też od gracza zakładania konta czy dokonywania depozytów. Tym samym pogracie w Perłę nawet dla własnej satysfakcji.

Graj za darmo Pearls Of India

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Automat hazardowy Pearls Of India onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe