Automat do gry Cracker Jack za darmo
Graj teraz

Cracker Jack

  • Microgaming

Slot Cracker Jack to idealny przykład gier klasycznych. To wspaniałe nawiązanie do jednorękiego bandyty, którego możecie znać jeszcze z ubiegłego wieku. W takich pozycjach specjalizuje się studio deweloperskie Microgaming. To właśnie oni odpowiadają za wdrożenie tej pozycji na rynek. Z tej też okazji zdecydowaliśmy się sprawdzić pozycję dla was i przekonać się, czy rzeczywiście warto w nią grać i jeśli tak, to dlaczego? Odpowiadamy na wszelkie pytania i wątpliwości.

Jeśli chodzi o Cracker Jack, to nawiązując do klasyków zagracie tam przy układzie 3 kolumn i 3 rzędów. Minimalna stawka nie jest szczególnie wysoka, na co wpływ ma fakt, że gracie tylko o jeną zwycięską linię. Przy tym wszystkim bardzo pozytywnie zaskakuje jackpot. Wynosi on 5 000 żetonów, co biorąc pod uwagę klasyczny styl rozwiązania jest ciekawą i sensowną opcją do wykorzystania. Nie pokuszono się tu wszak o żadne gry dodatkowe, co doskonale pokazuje nam proste przesłanie: gra ma być błyskawiczna i prosta do granic możliwości. Właśnie tego spodziewamy się od klasyków. Jest jednak jeden dodatkowy atrybut, który konieczne jest, by wziąć pod uwagę. Chodzi tu oczywiście o znak Wild, ukryty pod logotypem gry, to on odpowiada za mnożenie potencjalnych wygranych.

Plansza jest oczywiście prosta, nawiązuje bezpośrednio do wielkich, wybuchowych wręcz wygranych. Znajdziecie na niej informacje o grze a także wszelkie przyciski do rozgrywki: bank, eksperta, opcje, wybór stawek, wartości maksymalnej i rozpoczęcie gry przez naciśnięcie Spin. Znaki dostępne w Cracker Jack to dynamit, różnego typu bary, siódemki oraz opisany już wyżej logotyp gry. Jest on tu zresztą najlepiej opłacany i jeśli wstrzelicie się w trzy takie symbole, wygracie największą kumulację. Pamiętajcie, że końcowy wynik uzależniony jest niejako od rozgrywanej stawki, sami zatem zadecydujecie za ile i o ile maksymalnie zagracie.

Ten jednoręki bandyta dostępny jest też często za darmo. Odpowiada za to fikcyjna waluta, która nie ma ograniczeń ilościowych i czasowych.

Graj za darmo Cracker Jack

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Automat do gry Cracker Jack za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe