Darmowa gra wrzutowa Football Fans
Graj teraz

Football Fans

  • PlayTech

Automat Football Fans, to jak sama nazwa wskazuje, idealne rozwiązanie dla fanów piłki nożnej. Jest to wideo slot przygotowany i opracowany przez studio deweloperskie Playtech. Odpowiadają oni za świetne implementacje systemów graficznych i mechanizmów dla kasyn internetowych. Już zatem na samym początku macie gwarancję świetnej rozgrywki. Jak zacząć i jak ogólnie prezentuje się ta pozycja? Po pierwsze oferuje się nam układ 5-bębnowy z trzema rzędami. To oczywiście klasyczne rozwiązanie, którego łatwo się nauczyć, jest sprawdzone i w pełni licencjonowane. Wszystko to zapewni 20 zwycięskich linii, gdzie każdy spin ma minimalną wartość 0,01 żetonu na linię. Cieszy potężny jackpot, który obliczono na poziomie 5 000 żetonów. Procent zwrotu do gracza to aż 97%, co pokazuje nam, że wygrane układy padają często, a wy możecie się cieszyć sukcesem. Jak jednak wygląda wszystko od środka? Śpieszymy z dalszymi informacjami.

Gra oferuje prosty, kwadratowy system z blokami, który pozwala nam łatwo rozróżnić zestawienie. Po lewej i prawej stroni dostrzec możecie liczby, które wskazują na wszystkie zwycięskie układy z gry Football Fans od Playtech. Na dole widnieją z kolei informacje, a także wybór granych linii, wartość zakładu, potencjalne stawki, zakład maksymalny czy gra automatyczna i spinowanie. Ponieważ gra mocno jest nastawiona na reprezentację Brazylii, wszystkie znaki karciane nawiązują do ich flagi. Dodatkowo znajdziecie tam symbole jak zimno piwo czy czapkę kibica. Scattery gwarantują aż 10 darmowych spnów, które mogą być odnawialne. Opcja Grab a Beer zapewnia dodatkowo 3-krotny mnożnik potencjalnej wygranej. Symbol Wild skrywa się pod ognistą piłką. To on zapewni największą kumulację oraz zamienia inne znaki z planszy. Zapolować warto też na dwa bloki kibicowskie, gdyż oddadzą odpowiednio 750 i 1 000 żetonów.

Gra dostępna jest przy wykorzystaniu fikcyjnej waluty. Jest ona nieograniczona czasowo i ilościowo, dzięki czemu przyswoicie szybko pełny mechanizm i opcje panujące w Football Fans. Gorąco polecamy, nie tylko fanom piłki.

Graj za darmo Football Fans

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Darmowa gra wrzutowa Football FansZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe