Automat do gry Fat Lady Sings za darmo
Graj teraz

Fat Lady Sings

  • Microgaming

Fat Lady Sings Slot to video slot, który został stworzony przez firmę Mivrogaming. Ta gra hazardowa nawiązuje do tematyki muzycznej. Trochę prześmiewczo mamy tutaj tytuł gruba pani śpiewa, jednak ma on znaczenie. Otóż gra oparta jest o motyw arii operowych, a nie od dziś wiadomo, że najlepszymi głosami obdarzone są kobiety o nieco obfitszych kształtach. Spotkamy się tutaj z wizerunkami śpiewaczek operowych. Sama gra pod względem graficznym za bardzo nie imponuje.

Fat Lady Sings to standardowa maszyna wrzutowa, którą stanowi 5 bębnów oraz 3 rzędy. Firma Microgaming zdecydowała się na wprowadzenie 25 linii wygrywających. Wraz z wartością monety będzie to miało dla nas istotne znaczenie przy obieraniu strategii czy samej wysokości zakładu. Minimalna stawka w Fat Lady Sings wynosi 0.01, natomiast maksymalna 31.25. Zyskujemy dzięki temu całkiem szerokie pole do obstawiania.

W Fat Lady Sings dostępnych jest wiele symboli. Najwięcej na bębnach spotkamy symboli karcianych, czyli A, K, Q, J. Zostały one przedstawione w ciekawej formie graficznej, lecz przynoszą niższe wygrane. Na więcej liczyć możemy dzięki symbolom śpiewaczek. Jest to kobieta z perłami, w azjatyckim przebraniu oraz w stroju Wikinga. To właśnie ta ostatnia jest najbardziej wartościowym symbolem przynoszącym do 1000 monet. W systemie znajdziemy również symbole specjalne. Logo Fat Lady Sings to wild, który zastępuje wszystkie inne symbole z wyjątkiem scatter. Jednocześnie może przynieść nam do 3000 monet. Podczas rundy za darmowe spiny na bębnie 2 i 4 pojawia się także stacked wild.

Dostępny w grze scatter jako maski teatralne przynosi różnorodne nagrody. Przy 3 takich symbolach jest to: od 5 do 15 darmowych spinów z mnożnikiem od x1 do x5 oraz bonus win od 5 do 30. Przy 4 scatterach jest to: 5 - 20 scatterów z mnożnikiem x1 do x5 i nagrodą od 20 do 70. Przy 5 zaś jest to od 9 do 30 spinów z x1 do x5 oraz z nagrodą pod 70 do 120.

Graj za darmo Fat Lady Sings

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Automat do gry Fat Lady Sings za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe