Automat hazardowy Forest of Wonders bez rejestracji
Graj teraz

Forest of Wonders

  • PlayTech

Zapraszamy was do świata automat Forest of Wonders. To wideo slot od Playtech, czyli studia deweloperskiego bardzo często sięgającego po nowinki technologiczne. W tym przypadku również liczyć możecie na ciekawe i barwne rozwiązania, które cechują świat nawiązujący do słynnej Alicji w Krainie Czarów. Ta krótka recenzja pokaże wam wszelkie możliwości jakie napotkacie podczas swoich przygód. Czy warto? Zostańcie z nami i walczcie o ogromne pieniądze.

W Forest of Wonders znajdziecie układ 5-bębnowy, wykorzystujący 25 zwycięskich linii. To na nie będą polować gracze. Ich rozkład możecie znaleźć po lewej i prawej stronie planszy. Konkretne liczby znajdują się w bańkach, na które należy najechać myszką. Playtech zadbało, by wszystko było możliwie jak najbardziej przejrzyste. W grze znajdziecie system Wild, Scatter, darmowe spiny oraz gierkę bonusową, dostosowaną do systemu. Maksymalny jackpot kształtuje się na poziomie 5 000 żetonów, zatem jeśli gracie wyższe stawki (aczkolwiek minimalne stoją na zadowalającym poziomie), wygracie naprawdę pokaźne kwoty.

Całość możecie naturalnie testować bez ponoszenia kosztów. Wirtualna waluta nie wymaga zakładania konta czy składania depozytów. Przy tym wszystkim jest nieograniczona, dzięki czemu zgarniecie sporo doświadczenia w Forest of Wonders zanim jeszcze podejmiecie realne próby wzbogacenia się.

Na dole planszy widnieje spis zwycięskich układów, wartość zakładów, wybór linii, spin maksymalny czy potencjalna wygrana. Jak zatem widać, wszystko jest niezwykle proste. Oferowane znaki nawiązują do wspomnianej już bajki, dzięki czemu dostępne są liczne karty, ale też postacie jak stonoga czy królik. Wild oznacza wymianę symboli na możliwie najwyższe, z kolei Scatter włączy fazę darmowych spinów. Gra bonusowa uruchomiona jest na podstawie trzech znaków grzybów.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Forest of Wonders

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Automat hazardowy Forest of Wonders bez rejestracjiZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe