Automat hazardowy Phantom's Curse bez rejestracji
Graj teraz

Phantom's Curse

W tej recenzji chcielibyśmy wam zaprezentować wideo slota Phantom's Curse. Jest to gra, która pochodzi od studia NetEnt, które jak samo pisze w swoim przekazie głównym: Better Gaming. Czeka na was zatem nie lada przygoda, która została wdrożona przez najlepszych programistów na świecie w zakresie tworzenia rozgrywki hazardowej on-line. Sama pozycja może zresztą czarować już od pierwszej chwili, bowiem przywita was ciekawe i wciągające, a zarazem intrygujące intro, które pokazuje nam Universal Monsters: The Phantom’s Curse, czyli grę z niezwykłej serii, która wciągnęła jak do tej pory miliony użytkowników, co zresztą wpłynęło na tworzenie kolejnych etapów tej tajemniczej historii. Poznajcie nasz wpis i sprawdźcie, jak gra prezentuje się na tle konkurencji.

Zaczniemy jednak od podstaw. Wideo slot stworzony został na bazie klasycznego wyglądu pięciu bębnów, jednakże dodano do niego jeden rząd, dzięki czemu gracz otrzyma rozwiązanie 5 do 4, nietypowe, ale wpływające bezpośrednio na ilość wygranych przy konkretnych rozdaniach. W tle widzimy operę, która dodatkowo jest zamglona, tworząc nam nie lada wrażenie tajemnicy i być może zbrodni. W dolnej części widnieje pełen układ rozwiązań: menu, zakład, poziom, automatyczna gra, maksymalny zakład, wartość żetonu, saldo gracza. Rzecz jasna w centralnej części widnieje przycisk rozruchu, który jednocześnie może wam posłużyć jako stop przy spinie, dzięki czemu sami zdecydujecie, kiedy bębny się zatrzymają i przyśpieszycie tym samym rozgrywkę. Symbole klasyczne to cztery znaki karciane do serca włącznie. Tymi podstawowymi, ale lepiej płatnymi będą jednak znaki noża, róży, sygnetu oraz tajemniczego lustra. Całość podkreślona jest jeszcze przez Christine i Phantom, czyli dwie postacie główne, najlepiej płatne w całym tym bazowym układzie.

Przejdziemy teraz do opcji dodatkowych, przez które w iperwszej kolejności rozumiemy Wild. Są to znaki ukryte za pięcioma postaciami i każda z nich oferuje inne rozwiązania, wymieniając przy tym symbolikę sąsiadującą, dając graczowi fazę re-spin, która zapewnić może kolejne wygrane. Wild zamienia wszelkie grafiki, poza scatterami. W grze występują także fazy free spinów, z kolei słynny Scatter pojawia się jedynie na bębnach 1, 3 oraz 5, co jest klasycznym rozdaniem NetEnt. W Phantom’s Curse pojawia się mini gierka, która polega na kliknięciu w wybrany symbol pod którym ukryte mogą być konkretne profity. Ten etap ma dwie fazy. W pierwszej z nich gracz otrzymuje osiem róż, a ich odkrywanie zapewnia nagrody pieniężne. Po wybranie symbolu blokującego, przechodzimy do drugiego etapu, gdzie widoczne są lustra od 1 do 3. Odpowiadają one bezpośrednio za mnożniki wszelkich wygranych, które potem widzicie w samej grze. 40 dróg do zwycięstwa a także tzw. Masked Phantom Re-Spin będą tu ciekawym dodatkiem, po który powinniście sięgnąć.

Gra od NetEnt odbiła się szerokim echem wśród graczy za sprawą niezwykłych mechanizmów i animacji, które raz jeszcze sprawiły, że deweloper postrzegany jest jako prawdziwy prekursor zmian widocznych w kasynach on-line. Hazard internetowy nie stał jeszcze na tak wysokim poziomie, dlatego miło nam zakomunikować, że w grę można także rywalizować za sprawą wirtualnej waluty. Są to fikcyjne pieniądze, które nie wymagają od gracza niczego, a dostępne są od ręki. To świetna nauczka przed rozpoczęciem rywalizacji za prawdziwą gotówkę, dlatego polecamy takie próby wszystkim użytkownikom wskazanego kasyna.

Automat hazardowy Phantom's Curse bez rejestracji

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Automat hazardowy Phantom's Curse bez rejestracjiZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe