Automat do gry Fortune Jump
Graj teraz

Fortune Jump

  • PlayTech

Miło nam przedstawić slot Fortune Jump, który specjalnie dla was sprawdziliśmy i zrecenzowaliśmy. Sprawdziliśmy wszystkie zakamarki tego tytułu wyprodukowanego przez studio Playtech. Sprawdzamy czy studio deweloperskie stanęło na wysokości zadania i dostarczyło produkt, po który tak zwyczajnie, warto sięgać. Naturalnie wszystko to możecie zobaczyć również sami. Jak? Wszystko za sprawą wirtualnej waluty. Pozwala ona na grę, nawet bez konieczności zakładania konta i wypełniania formularzy z tym związanych. Tym bardziej nie musicie przy tym składać jakiegoś depozytu. Poznanie systemu jest bardzo ważne, szczególnie, że w tym przypadku istnieje sposobność do wygrania jednej z czterdziestu linii, które zamocowało w grze to studio.

Fortune Jump nawiązuje do czasów imperium chińskiego, zatem wszystkie symbole będą stylizowane właśnie na ten okres. Na dole znajdziecie pełne informacje, w tym przyciski obstawiania linii (wybieracie ile z nich chcecie zagrać, wpływając na stawkę), wartość pojedynczego zakładu, potencjalną wygraną, automatyczną grę i oczywiście przycisk startu zabawy. Jakie znaki na was czekają? Oczywiście te karciane, aż do asa włącznie. Większą wartość mają jednak kryształowe kule, symbol fali, wodospadu oraz dwa najważniejsze: Scattery (złota moneta z wyciętym środkiem) oraz Wild (jako ryba). Pierwsza z nich uruchamia grę bonusową, druga z kolei zamienia wszystkie znaki na planszy, poza tymi związanymi ze scatterami.

Gra bonusowa uruchamiana jest za każdym razem, gdy na planszy pojawią się cztery odpowiednie symbole Scatter. Już po wypłaceniu głównej nagrody, system losowo zamienia dwa znaki z planszy, dając jeszcze większe wygrane i od nowa trafiają one na konto aktywnego gracza. Występuje tu także system zbierania nagród, który jest drugą fazą bonusowej zabawy. Mamy tu aż 18 pozycji po które sięgniemy. Zbierając je możecie odnaleźć kolejne nagrody, aczkolwiek w pewnym momencie można skusić, kończąc rozgrywkę i przechodząc do normalnej fazy.

Wisienka na torcie? Jeśli skończycie powyższą fazę i wybierzecie 18 symboli, włącza się koło fortuny, które daje mnożniki i potężne wypłaty pieniężne.

Graj za darmo Fortune Jump

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Automat do gry Fortune JumpZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe