Automat do gry Frost Bite
Graj teraz

Frost Bite

  • Microgaming

Frost Bite Slot to automat online, który zmrozi wszystkich graczy. Jest to video slot, który stanowi dzieło firmy Microgaming. Mamy tutaj do czynienia z iście lodowym klimatem, gdzie postawiono na mróz. Jest to widoczne zarówno w warstwie graficznej jak i symbolice dostępnej na bębnach. Sam video slot jest dosyć prostą grą pod względem graficznym czy dźwiękowym.

Frost Bite to automat online, który prezentuje się niemal identycznie jak maszyny wrzutowe, które znamy z naziemnych kasyn czy punktów z grami. Jest to częsta praktyka firmy Microgaming, która takim sposobem próbuje skłonić do gry miłośników klasycznych automatów. Mamy tutaj 3 bębny, kilka prostych przycisków do obsługi oraz tabelę wypłat dostępną z prawej strony. W grze Frost Bite możemy skorzystać z dwóch poziomów monety, co w ostateczności sprawia, że minimalna stawka w grze wynosi 0.25, a maksymalna 10.00. Możemy się decydować na mniejsze ryzyko z niższymi wygranymi lub odwrotnie.

Jeśli wylosujemy jeden płatek śniegu otrzymamy 2 lub 4 monety, przy 2 płatkach będzie to 5 lub 10. Kombinacja jakichkolwiek symboli BAR to także 5 lub 10. 3 płatki śniegu przynoszą 10 lub 20 monet. To samo tyczy się w przypadku 3 symboli pojedynczego BAR. 3 x podwójny BAR to 25 lub 50 monet, a 3 potrójne BAR to 40 lub 80 monet. W grze Frost Bite obecna jest także postać lodowego skrzata, która zapewni nam 80 lub 160 monet. Najwięcej możemy liczyć dzięki logo gry Frost Bite, które wiąże się z 800 lub 1600 monetami.

Frost Bite to standardowy video slot, który jest podobny do wielu tego typu gier hazardowych marki Microgaming. Nie znajdziemy w nim symboli Wild, Scatter, opcji gamble czy gier bonusowych. Dlatego też powinien przypaść do gustu miłośnikom absolutnej klasyki. Nie wiąże się z tak dużym ryzykiem. Współczynnik RTP, czyli zwrotu dla gracza wynosi tu 95.54 procent, co jest całkiem dobrym wynikiem.  Warto wobec tego go przetestować.

Graj za darmo Frost Bite

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Automat do gry Frost BiteZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe