Automat do gry Gold za darmo
Graj teraz

Gold

  • Microgaming

Gold slot to gra hazardowa pochodząca od studia Microgaming. Jak już sama nazwa może nam wskazywać, jest to video slot oparty na motywach złota, czyli bogactwa, tego, czego wielu z nas najbardziej pragnie. Mamy tutaj do czynienia z automatem online typu jednoręki bandyta, który dosłownie lśni od złotego koloru. Posiada prostą, ale przyjemną dla oka grafikę, jak i uzupełniającą ją warstwę dźwiękową.

Gold to standardowy produkt Microgamingu, który został stworzony z 5 bębnów oraz 3 rzędów. Zdecydowano się na wprowadzenie w nim 20 linii wygrywających, co można uznać za całkiem dobry wynik. Minimalny zakład w tej grze wynosi 1 monetę, natomiast maksymalny 100, przez co mamy dosyć szeroki zakres obstawiania zakładów, wyboru konkretnej strategii gry.

W grze zastosowano różnego typu symbole. Na początek mamy te najmniej wartościowe, czyli symbole karciane A, K, Q, J, 10 oraz 9. Zostały ciekawie przedstawione, albowiem każdy jest złotego koloru oraz zawiera w sobie kamień szlachetny. O wiele więcej pieniędzy przyniosą nam jednak pozostałe symbole: pierścienia, złotej karty kredytowej, złotego zegarka, złotego samochodu oraz BAR. Te dwa ostatnie to nawet 750 monet. Oczywiście za każdym razem warunkiem do wygranej są przynajmniej 3 takie same symbole.

W grze oczywiście dostępne są symbole specjalne: wild oraz scatter. Pierwszy jako złota walizka zastępuje wszystkie inne symbole z wyjątkiem scatter. Jednocześnie 5 takich znaków to dodatkowe 10 tysięcy monet. Z pomocą wild możemy liczyć na wygraną nawet do 100 tysięcy monet!

Scatter z kolei może przynieść nam 15 darmowych spinów. Musimy wylosować oczywiście 3 takie symbole. Podczas gry darmowymi spinami wszystkie wygrane są potrójnie mnożone.

Jest to prosty video slot, w którym nie znajdziemy dodatkowych gier bonusowych czy tez opcji gamble. Gold z racji swej prostoty jest polecany szczególnie początkującym osobom. Ma on proste zasady, a przy tym nie musi się wiązać z dużym ryzykiem przy minimalnych stawkach za grę.

Graj za darmo Gold

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Automat do gry Gold za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe