Break da Bank Again darmowy automat online
Graj teraz

Break da Bank Again

  • Microgaming

Slot Break da Bank spodobał się graczom na tyle mocno, że studio Microgaming zdecydowało się na wdrożenie jego kontynuacji o nazwie „Again”. To również klasyk w bardziej nowoczesnej odsłonie, który związany jest z rozbijaniem banku i sięganiem po naprawdę pokaźne kwoty. Ta część tej charakterystycznej gierki została odświeżona, aczkolwiek nie utraciła ona klimatu zyskanego w pierwowzorze. Specjalnie dla was opisujemy tytuł i sprawdzamy dokładnie wszystko to, co się zmieniło oraz atuty, które pamiętamy jeszcze z poprzednika.

Standardowo już zaczniemy od podstawowych danych. W Break da Bank Again napotkacie system 5 kolumn i 3 rzędów, które ostatecznie gwarantują 9 zwycięskich linii czyli tzw. paylines. Stawki minimalne będą w pełni zadowalające dla graczy początkujących, z kolei maksymalne dopasują się do najbardziej wymagających, czyli użytkowników high roller. Jackpot bazowy oszacowano na poziomie 1 500 żetonów, a RTP kształtuje się na wysokości 95,43%. Wszystkie te czynniki składają się na ogólny wygląd planszy, który opisujemy poniżej.

Po lewej i prawej stronie otrzymacie wgląd w zwycięskie linie, wystarczy na nie najechać myszką i kliknąć. Na dole z kolei znajdziecie przejście do menu i instrukcji, a także stan konta, wybór granych linii i wartości żetonów, grę maksymalną i spinowanie. Układ i plansza jest naturalnie bardzo prosta, szybko ją zapamiętacie. Czarne tło pomaga zresztą w rozróżnieniu pojawiających się symboli. Jeśli z kolei o nich mowa, to znajdziecie tu układy karciane do asa włącznie, a także czeki, kamienie szlachetne, dużo złotych monet. Nie ma co ukrywać, że najbardziej pożądane będą symbole w stylu Wild i Scatter. Pierwsze wymieniają grafiki z planszy, dając wam więcej okazji do zwycięstwa, drugie z kolei gwarantują rozruch darmowych spinów. To właśnie te obroty mogą zagwarantować najwięcej pieniędzy. Break da Bank Again pozbawiony jest gry bonusowej, co wpływa na ułatwienie samej rozgrywki.

Osoby zainteresowane kontynuacją tej słynnej serii mogą naturalnie przetestować Again całkowicie za darmo.

Graj za darmo Break da Bank Again

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Break da Bank Again darmowy automat onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe