Gra wrzutowa Irish Luck za darmo
Graj teraz

Irish Luck

  • PlayTech

Irish Luck slot to gra hazardowa, za której sukces odpowiada studio deweloperskie Playtech. Jest to video slot, który jak sama nazwa wskazuje będzie nawiązywał do kultury zielonej Irlandii. W grze zetkniemy się dzięki temu z typową symboliką dla tego kraju, jak choćby koniczyną czy złotem.

Irish Luck to standardowy automat online, który został zbudowany z 5 bębnów oraz 3 rzędów. Producent zdecydował się umieścić w nim aż 30 linii wygrywających, co jest jednym z lepszych wyników w tej kategorii. Taka ilość sprawia, że zyskujemy niezwykle szerokie pole do manewru pod względem wysokości stawek czy obranej strategii. Jest to o tyle bardziej interesujące, że sama wartość monety wynosi między 0.01 a 5.00. Wszystko to sprawia, że najniższa stawka w grze wynosi jedynie 0.01, a maksymalna aż 1500! Jest to jeden z najwyższych wyników na rynku.

W grze zetkniemy się z kilkoma symbolami o mniejszej lub większej wartości. Do tych pierwszych zaliczymy symbole karciane, czyli A, K, Q, J, 10 oraz 9. Są one prezentowane w kolorze zieleni. O wiele więcej możemy liczyć dzięki koniczynie, harfie, srebrnemu symbolowi, złotej podkowie i srebrnemu pierścieniowi.

W grze znajdziemy również symbole specjalne. Wild pod postacią pięknej kobiety to zastępowanie innych symboli na bębnach z wyjątkiem scatter. Jednocześnie aż 5 takich symboli wiąże się z nagrodą 10000! Scatter z kolei to garnek ze złotem. Jeśli wylosujemy przynajmniej 3 takie symbole, to automatycznie otwiera się nam gold pots bonus. Na starcie dostajemy 8 darmowych spinów z podwójnym przelicznikiem za wygrane. Wybieramy w nim 2 z 5 garnki, gdzie czekają na nas dodatkowe wygrane. Łącznie możemy liczyć nawet na 33 darmowe spiny z przelicznikiem aż x15.

Bez dwóch zdań Irish Luck to jedna z tych gier, które mogą przynieść nam całkiem spore wygrane. Maksymalna stawka aż 1500 oznacza, że można wyjść z kasyna z naprawdę zapełnionym portfelem. Sam video slot jest niezwykle przyjemny podczas gry, co ma również wpływ na komfort oraz jego popularność. 

Graj za darmo Irish Luck

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Gra wrzutowa Irish Luck za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe