Automat do gry Reel King za darmo
Graj teraz

Reel King

  • Novomatic

Reel King to klasyczny automat do gry stworzony przez firmę Novomatic. Mamy tutaj do czynienia z popularnymi owocówkami, jednak w trochę zmienionej odsłonie. Zastosowano tutaj klasyczny model gry dla tej firmy, dlatego też od razu można się tutaj odnaleźć, o ile grało się wcześniej w kilka produkcji tej marki. Jest to wideo automat, jaki nawiązuje do stylu retro.

Reel King klasyczną grą z 5 bębnami oraz 3 rzędami. Umieszczonych zostało tutaj 20 linii wygrywających. Nasza maksymalna stawka za jeden zakład, obrót bębnami może tutaj wynieść do 10 tysięcy kredytów. Ponadto możemy wybierać minimalne stawki, co wpływa na różnorodność pod względem szans oraz wysokości wygranych. Jest to gra w maszyny owoce, w której spotkamy się z symbolami znanymi z klasycznych automatów z kasyn oraz barów. Mowa tu o wiśniach, śliwkach, karcianych symbolach od asa do 10 oraz worek złota i symbolu 7 w różnych kolorach.

Możemy liczyć na największa wygraną ze standardowych symboli za pośrednictwem 5 znaków worka ze złotem na linii wygrywającej. K daje nam 100 tysięcy, a 10 – 30 tysięcy kredytów. Wprowadzono tutaj także symbol wild pod postacią prostego napisu z czapką błazna. Zastępuje on inne znaki. 3 czerwone 7 w rundzie specjalnej to 250 tysięcy. Gra posiada także jackpot z 5 milionami kredytów.

Graj za darmo Reel King

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Automat do gry Reel King za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe