Automat do gry Roaring Forties za darmo
Graj teraz

Roaring Forties

  • Novomatic

Roaring Forties to automat do gry pochodzący od firmy Novomatic. Jest to gra typu owocówka, jaka nawiązuje do klasycznych automatów spotykanych w dawnych kasynach lub barach. Szata graficzna jak i oprawa dźwiękowa sugerują nam właśnie, iż mamy do czynienia z klasycznym automatem typu jednoręki bandyta, który przynieść nam może całkiem spore wygrane.

Roaring Forties to przykład gry owocówki, w której wszystko odbywa się na standardowych i klasycznych zasadach. Mamy tutaj do czynienia z prostym automatem składającym się z 5 bębnów oraz 3 rzędów. Bardzo ciekawym posunięciem ze strony firmy Novomatic było postawienie na aż 40 linii wygrywających, dzięki czemu nasze szanse na wygraną znacząco wzrastają. Maksymalny zakład w grze wynosi 4 tysiące kredytów. Ta gra hazardowa online zawiera w sobie klasyczne symbole z owocówek, jak arbuz, śliwka, winogrono, wiśnia, cytryna, pomarańcza. 7 oraz dzwonek. Najlepszym pod względem wygranych jest symbol 7 przynoszący do 100 tysięcy kredytów.

W ty, slocie online znajdziemy także symbol wild oraz scatter pod postacią gwiazdki. Wild jest w stanie zastępować inne znaki na bębnach, a scatter przynieść nam może nawet 2 miliony kredytów. Po każdej wygranej możemy od razu zapisać ją na koncie lub też zagrać w systemie gamble, gdzie przy ryzyku utraty pieniędzy możemy pomnożyć znacząco swoją wygraną.

Graj za darmo Roaring Forties

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Automat do gry Roaring Forties za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe