Automat do gry Safari Heat za darmo
Graj teraz

Safari Heat

  • PlayTech

Automat Safari Heat to coraz bardziej popularna gra stworzona przez znane i cenione studio deweloperskie Playtech. Jak sama nazwa wskazuje, mamy tutaj do czynienia z typowym afrykańskim klimatem. Potwierdzeniem tego jest oprawa graficzna czy też charakterystyczna afrykańska muzyka. Ten interesujący slot to okazja dla nas na niezwykle wysokie i zróżnicowane wygrane.

Składa się on z pięciu bębnów oraz aż 15 linii wygrywających, dzięki czemu mamy możliwość sporych kombinacji oraz zwiększania szans na końcową wygraną. Jest to klasyczny slot z 5 bębnami, na którym umieszczono standardowe symbole. Są nimi znaki karciane czyli 9, 10, J, , D, K. Ponadto twórcy gry umieścili na bębnach symbole charakterystycznych afrykańskich zwierząt. Dzięki temu znajdziemy na nich lwa, zebrę, flaminga, nosorożca, bawoła czy też słonia. Każdy z nich oczywiście przynosi mniejsze lub większe wygrane. Lew jest w tym wypadku symbolem wild, czyli jest w stanie na bębnach zastępować praktycznie każdy inny symbol. Jedynym wyjątkiem jest scatter, którym w tym wypadku jest baobab.

Jeśli wylosujemy na bębnach przynajmniej dwa symbole drzewa, to automatycznie mnożniki naszej wygranej zostanie zwiększony. Najwięcej możemy liczyć w sytuacji wylosowania aż 5 symboli drzewa, gdyż w takim wypadku maksymalny mnożnik może wynosić aż x500, co w końcowym rozrachunku da nam całkiem spore wygrane. Bardzo ciekawą opcją jest wylosowanie przynajmniej 3 scatterów, albowiem w takim wypadku otrzymamy dodatkowo aż 15 darmowych spinów, każdy z dwukrotnym przelicznikiem. Jak w każdym slocie tego typu, również i tutaj mamy okazję skorzystać z auto gry, przez co unikniemy ciągłego odpalania przycisku bet lub play. W zależności od miejsca, w którym będziemy grać, minimalny zakład może wynosić 10 centów, a maksymalny aż 1500 dolarów lub euro. Pokazuje to, na jakich stawkach możemy grać na tym slocie. Według producenta Safari Heat wskaźnik RTP, czyli zwrotu dla gracza wynosi 96.16 procent, czyli mamy do czynienia z całkiem dobrym współczynnikiem wygranych w tej grze.

Graj za darmo Safari Heat

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Automat do gry Safari Heat za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe