Automat do gry Feathered Frenzy
Graj teraz

Feathered Frenzy

  • Microgaming

Slot Feathered Frenzy jest ciekawą produkcją Microgaming, która wykorzystuje bardzo prosty, aczkolwiek na swój sposób unikatowy system gry. Studio deweloperskie zadbało solidnie o odpowiedni klimat, a także o mechanizmy i dodatki panujące w tym rozwiązaniu. Sama gra nawiązuje do różnego rodzaju zwierząt, przez co jeśli tylko cenisz sobie przyrodę, zyskasz dodatkowy argument do tego, by wypróbować swoich sił. Ten konkretny tytuł wykorzystuje układ 5-bębnowy z 3 rzędami. To najbardziej powszechne i sprawdzone rozwiązanie, dlatego jego nauka będzie tu niezwykle prosta. Zagracie o 20 zwycięskich linii, które oferowane są z procentem zwrotu do gracz na poziomie 97%. Jackpot generalny wynosi tu 10 000 żetonów. Przejdziemy teraz do drugiego działu, w którym analizujemy pozostałe aspekty gry Feathered Frenzy.

Jest to propozycja o bardzo przejrzystej planszy. Po obu jej stronach znajdziecie cyfry, które wskazują wygrywające linie. Wystarczy na nie najechać myszką, by poznać rozwiązania, jakie mogą was nurtować. W dolnej części z kolei widnieje stan posiadanych żetonów, wybór granych linii, ilość żetonów, zakład maksymalny i przycisk SPIN, który rozpoczyna tu całą zabawę. Osobom zainteresowanym pozycjom przekazujemy dodatkowe informacje o tym, jak prezentuje się silnik tego tworu od Microgaming.

Jeśli chodzi o podstawowe symbole w grze, to są nimi oczywiście karcianki od 10 do asa, aczkolwiek lepiej płatne będzie samo ptactwo oraz propozycje dodatkowe. Znak Feathered Frenzy zaoferuje z kolei mnóstwo żetonów. Symbol złotego ptaka symbolizuje tu z kolei Wild, a ten wypłaci bagatela 10 000 żetonów. Dodatkowo zamienia inne znaki. Scatter to natomiast złote jajko, który może zapewnić darmowe obroty, których będzie nawet 15. Wygrane w tej fazie są potrajane w stosunku do normalnych spinów. Tytuł przetestujecie za darmo przy użyciu wirtualnej waluty. To fikcyjna gotówka, która jest nieograniczona ilościowo i czasowo, dzięki czemu w pełni poznacie rozwiązania, jakie się nam oferuje. Zapraszamy zatem do gry Feathered Frenzy i życzymy samych pokaźnych sukcesów.

Graj za darmo Feathered Frenzy

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Automat do gry Feathered FrenzyZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe