Darmowy automat hazardowy Buffalo Blitz
Graj teraz

Buffalo Blitz

  • PlayTech

To prawdopodobnie najbardziej niespotykany wideo slot, jaki znajdziecie w siec. Studio deweloperskie, które za niego odpowiada odwaliło kawał dobrej roboty. Playtech przygotowało automat Buffalo Blitz, które oferuje znacznie inne rozwiązania od tych, które do tej pory rządziły siecią. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się przygotować dla was krótką recenzję, na podstawie której bardzo szybko zdecydujecie czy warto i dlaczego grać. Zapraszamy do lektury.

Buffalo Blitz nawiązuje do świata zwierząt, ale przede wszystkim cechuje się absurdalnie unikatowym rozwiązaniem bębnów. Wykorzystano tu styl 6 kolumn i 4 rzędów. Tak potężnie rozbudowany system sprawił, że łącznie każdy gracz otrzyma w pojedynczym spinie aż 4096 sposobów na wygraną. Brzmi niewiarygodnie? A jednak to prawda! Jedno zakręcenie daje ponad 4 tysiące opcji wygranych. Plansza jest przy tym naprawdę bardzo przejrzysta, nie musicie się martwić i zaprzątać sobie głowy poznaniem każdego aspektu.

Gry uczyć się można przy pomocy wirtualnej waluty. Jest ona dostępna z jej poziomu. Jedynie co trzeba zrobić, to uruchomić tytuł i skorzystać z demo credits. Są one nieograniczone, dlatego bez konieczności zakładania konta czy depozytu poznacie wszystko to, co skrywa świat Buffalo Blitz. Oddaje on na dole planszy wszelkie informacje dodatkowe, od wyboru stawki zakładu, wartości żetonów, potencjalnej wygranej, automatycznej gry czy też gry turbo, która dostępna jest dla osób niezwykle niecierpliwych.

Symbole jakie tam występują to nie tylko znaki karciane, ale w szczególności zwierzęta, od niedźwiedzi, przez jelenie i rysie, dochodząc aż do żubra, który odgrywa tu kluczową rolę i daje największe wygrane. Znaki Free Games oddają darmowe spiny, natomiast symbol Wild zamienia wszelkie inne dostępne obecnie na mapie.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Buffalo Blitz

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Darmowy automat hazardowy Buffalo BlitzZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe