Automat hazardowy Lucky Panda bez rejestracji
Graj teraz

Lucky Panda

  • PlayTech

Automat Lucky Panda jest jednym z tych slotów, które już na samym początku mogą was mocno zaskoczyć. Wszystko to za sprawą niezwykle unikatowego systemu gry. Playtech, czyli studio deweloperskie odpowiedzialne za wdrożenie gry pokusiło się o wiele rozwiązań, które przykują uwagę na długie godziny. Właśnie dlatego recenzujemy dla was pozycję i sprawdzamy wszelkie jej mocne strony. Po tej lekturze łatwo wam będzie ocenić, czy warto grać i dlaczego.

Jeśli chodzi o zaimplementowany układ, to jest to klasyczne 5 do 3, czyli pięć kolumn i trzy rzędy. Najważniejsze jest wszak to, że studio dodało tam aż 1 024 sposoby na wygraną. Co to oznacza w praktyce? Że każdy was spin, pojedyncze zakręcenie, może oddać 1 024 potencjalnych wygranych pieniężnych. To potężna liczba, którą odnajdziecie jedynie w nielicznych propozycjach rynkowych. Do tego dochodzą atrakcyjne tryby Wild i Scatter oraz darmowe spiny. Podstawowy jackpot jest przy tym atrakcyjny, gdyż wynosi 4 000 żetonów. Grać można za małe stawki, aczkolwiek będą one nieznacznie wyższe, niż standardowych grach z małą liczbą dróg do wygranych.

Lucky Panda poznacie za darmo. Służy do tego wirtualna, fikcyjna waluta. Jest ona nieograniczona, nie wymaga też wpłat czy rejestracji w kasynie nowego konta. Dzięki temu poznacie układ, który pokazuje leśne przygody i liczne zwierzęta. Na dole widnieje wybór stawek, potencjalna wygrana czy maksymalny spin i automatyczna rozrywka. Na planszy z kolei znajdziecie karcianki od 9 do asa, ale też węże, małpy czy też tytularną pandę. Wild zamienia znaki dla najlepszego układu, Scatter oddaje z kolei fazę darmowych spinów, która może być odnawiana w tym trybie.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Lucky Panda

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Automat hazardowy Lucky Panda bez rejestracjiZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe