Automat do gry Scandinavian Babes za darmo
Graj teraz

Scandinavian Babes

  • Play'n GO

Scandinavian Babes automat to gra hazardowa typu jednoręki bandyta, która stworzona została przez studio Play N' Go. jest to video slot dla wszystkich miłośników pięknych kobiet. Już samo intro jest niezwykle miłe dla oka, kiedy to prezentowane są nam tańczące na scenie piękne dziewczyny. Nie od dziś wiadomo, że skandynawskie dziewczyny słyną z wyjątkowej urody, przez co cieszą się sporym zainteresowaniem ze strony mężczyzn.

Scandinavian Babes to video slot, który składa się z 5 bebnów oraz 3 rzędów. Umieszczono w systemie gry 15 linii wygrywających. Możemy dzięki temu stawiać zakłady od 0.01 do 18.75. Otrzymamy przez to okazję na stworzenie dla siebie odpowiedniej strategii gry. Scandinavian Babes jest slotem o dosyć prostej grafice i oprawie dźwiękowej. Nie da się ukryć, że nie należy do najnowszych produkcji. Niemniej jednak stwarza szansę do ciekawej rozgrywki.

Postawiono w Scandinavian Babes na klasyczne symbole karciane w połączeniu z postaciami kobiecymi. A, K, Q, J oraz 10 przyniosą nam niższe wygrane, choć będziemy mieć więcej szans na utrafienie układu właśnie z nimi. Do tego dochodzą 4 symbole z postaciami skandynawskich dziewczyn. Mamy tu dwie blondynku, rudą oraz brunetkę. To właśnie ta ostatnia odziana w futro jest w stanie przynieść nam do 2500 monet! Nie zapomniano także o specjalnych symbolach. Wild jako kolejna dziewczyna w złotej ramce jest w stanie zastępować wszystkie symbole na bębnach z wyjątkiem bonusowych. Jeśli wild pojawi się na bębnie numer 1 i 5, to wtedy otrzymujemy 15 darmowych spinów.

W Scandinavian Babes wprowadzono również specjalny symbol bonusowy. Jeśli wylosujemy przynajmniej trzy takie znaki, to jesteśmy automatycznie przenoszeni do nowego okna, w którym znajdują się trzy tancerki. Musimy wybrać jedną z nich. W trakcie rundy bonusowej możemy liczyć nawet na wygraną z mnożnikiem wynoszącym x150.

Scandinavian Babes to video slot, który z pewnością przypadnie do gustu niejednemu graczowi. Można liczyć na wysokie wygrane, jak i również miłe dla oka animacje.

Graj za darmo Scandinavian Babes

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Automat do gry Scandinavian Babes za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe