Automat do gry Starlight Kiss
Graj teraz

Starlight Kiss

  • Microgaming

Jest to slot, który udostępnia aż 30 zwycięskich układów. Automat Starlight Kiss to dzieło dewelopera Microgaming. Właśnie oni odpowiadać będą za pełnię mechaniki i wdrożone rozwiązania. Jeśli zatem cenicie sobie motywy rodem z prawdziwego romansu, powinniście skierować swój wzrok właśnie na tą rynkową propozycję. Jak zawsze pragniemy na samym początku przypomnieć, że w grę można grać całkowicie za darmo. Nie jest do tego konieczna rejestracja czy składanie nawet najniższych depozytów. Wystarczy wejść i wybrać wirtualną walutę. To ciekawe doświadczenie pozwala sprawdzić mechanikę i dokładne systemy, które rządzą Starlight Kiss. Na podstawie takiej gry sprawdzicie, czy jest to coś, czego szukacie. Biorąc pod uwagę, że współczynnik zwrotu do gracza (RTP) wynosi tu aż 96,52%, to na pewno będziecie zainteresowani choćby spróbowaniem.

Kluczowym elementem gry jest logo Starlight Kiss, które odgrywa tu rolę niemałego wild card. Scattery oznakowane są jako Bonus Kiss oraz Scatter Mansion. Na samym początku musicie rzecz jasna wybrać stawkę, która was interesuje. Układ jest prosty, w środkowej, dolnej sekcji znajdziecie wartość żetonu, ich ilość czy linii. Finalny zakład widoczny jest na samym dole. Można się pokusić o automatyczną grę. Przycisk spinowania oznaczony jest dużym, czerwonym prostokątem.

Jakie w grze są symbole? Od klasycznych 10, J, Q, K, A po znaki czekoladek, romantycznych listów pisanych piórem, przez zawadiackie kobiety, amantów czy parę. Maksymalny jackpot wynosi tu równowartość 14 000 żetonów. To jeden z lepszych rezultatów, na jakie można trafić w przypadku slotów od Microgaming. Jeszcze lepiej prezentują się Wildy, które zapewnią nawet 40 000! Do tego zamieniają wszystkie symbole graniczne. Scatter z kolei mnoży wygrane, a rezydencja (drugi Scatter) zapewnia 14 darmowych spinów. Wszystkie te dodatki wpływają na atrakcyjność gierki z której deweloper może być naprawdę dumny. Trafi nie tylko do kobiet, ale wszystkich tych, którzy grają przede wszystkim dla dużych wygranych, jednocześnie cenią sobie klasyki.

Graj za darmo Starlight Kiss

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Automat do gry Starlight KissZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe