Darmowa gra hazardowa Mega Moolah Isis
Graj teraz

Mega Moolah Isis

  • Microgaming

Mega Moolah ISIS slot to jeden z najpopularniejszych video slotów na rynku, który cechuje się bardzo wysokimi wygranymi dzięki progresywnemu jackpotowi. W jednym z kasyn internetowych padła najwyższa wygrana w historii tego video slota, czyli aż 5,5 miliona dolarów! Jak widać, jest o co grać? Mega Moolah ISIS to gra, która została osadzona w czasach starożytnego Egiptu. Znajdziemy tutaj symbolikę typową dla tamtych czasów.

Mega Moolah ISIS to video slot, za którego stworzeniem stoi firma Microgaming, czyli jeden z czołowych producentów na rynku. Jest to gra hazardowa składająca się z 5 bębnów oraz 3 rzędów. Umieszczono na nich 25 linii wygrywających. Gra charakteryzuje się prostą oprawą graficzną oraz dźwiękową. To nie jest jednak tak istotne, albowiem liczą się tutaj przede wszystkim wysokie wygrane!

Mega Moolah ISIS posiada standardową symbolikę połączoną ze znakami typowymi dla dawnego Egiptu. Najwięcej na bębnach pojawiać się będzie symboli karcianych, czyli A, K, Q, J, 10 oraz 9. Przyniosą one wygrane od 2 do 500 monet. Znacznie więcej możemy liczyć dzięki symbolom związanych ze starożytnym Egiptem. Są tu sarkofagi, biżuteria, które maksymalnie mogą przynieść wygraną do 2000 monet. W grze umieszczono kilka dodatkowych symboli. Pierwszym z nich jest postać kobiety faraona, która jako wild jest w stanie zastępować wszystkie inne symbole na bębnach z wyjątkiem scatter. Dodatkowo przynosi znacznie większe wygrane, albowiem 4 symbole wild to 2000 monet, a 5 symboli wild to aż 10000 monet! Bardzo pożądanym symbolem jest scatter. Pod postacią orła jest w stanie przynieść nam darmowe spiny oraz pomnożenie wygranej x6. jeśli wylosujemy 3 takie symbole, otrzymamy 20 darmowych spinów, przy 4 będzie to 25, a przy 5 30 darmowych spinów.

W trakcie rozgrywki możemy otrzymać szansę na zagranie o jackpota. Jego wysokość uzależniona jest od stawek, za jakie gramy. Dostępne są 4 typy jackpota. Mini zaczyna się od 10 euro/dolarów, minor od 100, major od 10000, natomiast mega progressive to minimum 1000000!

Graj za darmo Mega Moolah Isis

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Darmowa gra hazardowa Mega Moolah IsisZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe