Gra hazardowa Wild Blood online
Graj teraz

Wild Blood

  • Play'n GO

Gra Wild Blood jest wideo slotem od Play N’ Go. To studio deweloperskie odpowiada najczęściej za nowoczesne rozwiązania, nafaszerowane wręcz gadżetami i innowacyjnymi rozwiązaniami. Dlatego też i tym razem postanowiliśmy sprawdzić dla was opcje i przekonać się na własnej skórze czy warto i dlaczego. W samym wstępie zaznaczamy, że jest to pomysł nakierowany na świat wampirów i wszelkie tematy z tym związane. Czy odważycie się wejść do tego niebezpiecznego świata?

W Wild Blood spotkacie układ 5 kolumn i 3 rzędów, w których zaimplementowano 15 zwycięskich linii. To właśnie na nie będziecie polować. Ich rozpiska dostępna jest po lewej i prawej stronie ekranu, także jeśli interesuje was czemu danego rozdania nie wygraliście, wystarczy najechać myszką na odpowiednie cyferki. Tytuł oferuje zresztą bardzo barwne i liczne rozwiązania, od fazy Wild i Scatter, przez darmowe spiny i grę bonusową. Jackpot klasyczny wyniesie tam 2 500 żetonów, a RTP stoi naprawdę na wysokim poziomie. Zainteresowanych zapraszamy do wykorzystania wirtualnych żetonów, których stan znajdziecie w lewym dolnym rogu. Są nielimitowane, a na ich podstawie dokładnie nauczycie się systemu i rozwiązań zastosowanych w Wild Blood.

W tej właśnie grze Play N’ Go znajdziecie ciekawy, aczkolwiek mroczny świat, który zaoferuje wam wybór granych linii, stawek, maksymalny zakład i przycisk spinowania. Do grafik wykorzystano też te karciane od 10 do asa, ale przede wszystkim dobrze jest polować na postacie związane z wampirami. Miejcie na uwadze, że jest dużo… pięknych kobiet, które często także będą celami. Wild oznacza tu wymianę układu, Scatter zapewnia darmowe spiny, natomiast w grze dodatkowej zapolujecie i wy.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Wild Blood

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Gra hazardowa Wild Blood onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe