Automat do gry Wild Girls
Graj teraz

Wild Girls

  • Wazdan

Jednoręki bandyta Wild Girls jest grą hazardową stworzoną przez firmę Wazdan. Jest to video slot, którego bohaterkami są tytułowe Wild Girls, czyli dziewczyny jeżdżące na motocyklach. Nie są to jednak zwykłe motory, lecz legendarne amerykańskie krążowniki szos. Choć to dziewczyny są głównymi bohaterkami, to jednak mamy tutaj do czynienia z grą typu owocówka, czyli z symbolami owocowymi. Jest to całkiem prosta produkcja o niezbyt wyszukanej grafice, która wielu osobom zapewne będzie przypominać naziemne automaty.

W Wild Girls zdecydowano się na klasyczny model, czyli 3 na 3 - 3 bębny i 3 rzędy symboli. Gra posiada 5 stałych linii wygrywających. Gracze do dyspozycji mają 7 poziomów monety, a co za tym idzie wraz z ilością monet zmienia się stawka w grze. Najmniej za jednym razem możemy postawić 0.10, natomiast nasza najwyższa stawka to 100.00. Z oczywistych względów to spora zaleta, albowiem z tego video slotu mogą korzystać zarówno osoby z większym jak i mniejszym budżetem.

Wild Girls oferuje nam kilka tradycyjnych symboli spotykanych w różnych owocówkach. Należą do nich między innymi śliwki, arbuzy, pomarańcze, wiśnie, winogrona, cytryny, a także symbol BAR oraz 7. W systemie obecne są także 3 symbole kobiet, które łącznie posiadają wymiar 3 na 3. jeśli pojawią się na bębnach, to w ten oto sposób rozbijamy bank i zyskujemy jackpot w wysokości 5000 monet. To jednak nie koniec niespodzianek w grze. Wild Girls posiada dwa symbole wild. Pierwszy z nich pod postacią brunetki zastępuje inne symbole na bębnach, a drugi z rudowłosą dziewczyną czyni dokładnie to samo, z tą różnicą, iż podwaja nasze wygrane. W systemie obecny jest również mystery symbol. Jeśli wylosujemy 3 takie symbole, to otrzymamy między 5 a 250-krotność naszej stawki! Wild Girls oferuje nam także standardowo opcję gamble.

Z pewnością video slot Wild Girls należy do gier hazardowych, które mimo swej prostoty są w stanie przynosić całkiem spore wygrane. I to jest największy atut tej maszyny wrzutowej.

Graj za darmo Wild Girls

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Automat do gry Wild GirlsZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe