Automat do gry Wizard of Gems
Graj teraz

Wizard of Gems

  • Play'n GO

Automat Wizard of Gems to niezwykle barwna historia od studia deweloperskiego Play N’ Go. Przeniesiemy się do magicznej krainy, gdzie dobry czarodziej tworzy dziwnego rodzaju kamienie szlachetne, które następnie trafią nam na planszę. Spodziewajcie się zatem urokliwego i przyjaznego interfejsu, który wciąga od pierwszej minuty. Mówimy tu o 5 bębnach i 3 rzędach, a także zaimplementowanych na nich 20 zwycięskich liniach. To właśnie o nie walczyć będą gracze przy każdym kolejnym zakręceniu. Stawki minimalne nie będą wymagające, natomiast jackpot początkowy i bazowy wynosi dokładnie 500 żetonów. Nie jest znany poziom RTP, dlatego współczynnik wygranych musicie odkryć bezpośrednio poprzez własne próby.

W Wizard of Gems wszelkie podziały są bardzo jasno widoczne. Na górze znajdziecie mnożniki, po lewej stronie samego magika a także nazwę gry. W dolnej części z kolei widnieje menu, automatyczna gra, wybór stawki i przycisk rozpoczęcia rozrywki. Jest to przejrzyste i już po kilku zakręceniach z łatwością wczujecie się w to wyzwanie. Jak to w wygląda w zakresie oferowanych znaków? Sytuacja jest dość prosta. Głównie są to klejnoty. Co ważne, w grze zaoferowano system lawinowy. Oznacza to, że znaki nie kręcą się na bębnie tak jak w grach klasycznych, lecz spadają. Dzięki temu po wygraniu danego spina możecie liczyć na lawinę, która nastawi wam ponownie pożądane układy.

Znaczki są tu niezwykle podobne do siebie, natomiast tymi najbardziej wartościowymi będzie złota gwiazda, która oznakowana jest tu jako Scatter oraz księga zaklęć, która oznacza symbol Wild. Pierwsza z nich może uruchomić system darmowych spinów, których będzie nawet 50 sztuk! Wild z kolei zamienia wszelkie inne grafiki z planszy, pomagając graczowi wygrywać więcej i częściej. Gra proponuje system mnożników, aktywowany po każdym zwycięstwie. Przy czwartej lawinie otrzymacie nagrodę wartą 5-krotność początkowej stawki.

Tytuł Wizard of Gems dostępny jest także za darmo, przy użyciu wirtualnej waluty, dlatego radzimy wszystkim przetestować całość przed rozruchem.

Graj za darmo Wizard of Gems

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Automat do gry Wizard of GemsZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe