Gra hazardowa Halloween Fortune online
Graj teraz

Halloween Fortune

  • PlayTech

Automat Halloween Fortune jest być może najbardziej zaawansowanym slotem o tej tematyce, jaki można znaleźć w sieci. Naturalnie nie trudno się domyślić, że całość związana jest z tym niebywałym świętem, szczególnie obchodzonym w Stanach Zjednoczonych. To motyw przewodni, który zamieszczono na przepięknej planszy, której inne gry mogą tylko zazdrościć. Specjalnie dla was sprawdzamy, jak Playtech zadbało o odpowiednie wdrożenia i co ciekawego może wam pomóc w realizacji swoich celów, bez względu na to, czy gracie dla przyjemności, czy dla dużych wygranych, które tutaj naprawdę mogą szokować. Zapraszamy do lektury.

Gra Halloween Fortune opowiada historię mrocznych świąt, aczkolwiek z drugiej strony, rodzinnych i zabawnych, pełnych niespodzianek. Tytuł rozmieszczono na planszy 5-bębnowej z 3 rzędami. Łącznie do dyspozycji przygotowano 20 tzw. paylines, czyli linii płatnych. To na nie polują gracze, którzy zdecydują się rozpocząć zabawę. Stawki minimalne są niezwykle ciekawe, bowiem na każdą linię konieczne jest wydanie 0,01 żetonu. To bardzo dobra propozycja dla początkujących i niewymagających graczy. Z kolei cieszą dodatkowo dwa inne aspekty: RTP wynosi aż 97%, co jest niezwykle pokaźnym wynikiem. Do tego dochodzi ogromny jackpot bazowy, ustalony na 10 000 żetonów. Przy dużych stawkach wygracie zatem ogromne pieniądze.

Ponieważ tytuł ten nawiązuje do święta, jest on bezpośrednio powiązany z tematem. Plansza jest zatem nastawiona na mroczne knieje, czarne koty, kruki, czarownice czy magiczne eliksiry i medaliony. Po lewej i prawej stronie widnieją wspomniane już paylines, jeśli zatem chcecie zobaczyć jak na nie zapolować, wystarczy najechać myszką. W dolnej części z kolei znajdują się przyciski opcji, wyboru granych linii, wartośći zakładu, wersja maksymalna, automatyczna, nie braknie nawet rozwiązania Gamble, czyli hazardu. Jest ona aktywowana po każdym zwycięskim spinie i może powoić wcześniejszą wygraną.

Kluczowe będą tu znaki Wild i Scatter, które odpowiednio zamieniają inne z planszy, a także uruchamiają darmowe spiny. Wideo slot jest bardzo ciekawy graficznie i właśnie na to zwrócicie uwagę w pierwszej kolejności.

Graj za darmo Halloween Fortune

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Gra hazardowa Halloween Fortune onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe