Automat hazardowy Arcader za darmo online
Graj teraz

Arcader

  • Thunderkick

Jednoręki bandyta Arcader to prawdziwe cudo technologiczne, które połączono z klasycznymi owocówkami. Studio Thunderkick, które odpowiada za grę, wprowadzi nas w niezwykły świat, który kojarzyć można jeszcze z lat 90-tych ubiegłego wieku. Gierka wykorzystuje co prawda prosty układ graficzny, ale wsparty jest nowoczesnymi technologiami, dzięki czemu całość prezentuje się niezwykle interesująco. Specjalnie dla naszych czytelników sprawdzamy wszelkie mechanizmy i oceniamy, dlaczego warto pograć i zainwestować własne środki. Miłej lektury!

Plansza tej gry wykorzystuje układ 5 bębnów i 3 rzędów, a wszystko to mieści sięna górskiej grafice, która przypomina jednocześnie… księżyc. Barwy nieba wieczorową porą będą tu wszechobecne. Główne kolumny opierają się na prostokątnych blokach, które bardzo szybko spinują, przypominając nam pierwsze automaty. Stąd też nazwa Arcader, która nawiązuje do prawdziwych klasyków. Na dole planszy znajdziecie oczywiście opcje, wyciszenie dźwięków, stan konta i potencjalne wygrane, a także opcje wyboru stawek, automatycznej gry i spinu, czyli rozruchu tej planszy. Warto dodać, że możecie wstrzymywać spina w każdej chwili, nawet w ułamku sekundy po rozruchu planszy.

Gra oferuje 15 zwycięskich linii, tzw. paylines. Nie upubliczniono tu poziomu RTP, czyli zwrotu inwestycji do gracza, co jest charakterystycznym ruchem dla Thunderkick. Podstawowymi znakami są tu owoce, bazujące na kwadratowej grafice. Znajdziecie tam wiśnie, pomarańcze, śliwki, cytryny, arbuzy oraz znaki od barów, przez siódemkę i dzwonek. Nie brakuje tu nieszablonowych rozwiązań, systemu Wild, Expander, symbolu bonusowego, gry dodatkowej, Sticky Wild i Mystery Symbol. To naprawdę ogrom opcji, które dobrze jest przetestować. O ile darmowe spiny czy też wymiana grafik z pola gry jest już wam zapewne znana, to mnożniki wygranych oraz sama gierka zaimplementowana do systemu będą już zupełnie nowym przeżyciem.

Gorąco polecamy potestować cały system przy pomocy wirtualnej waluty. To fikcyjna gotówka, absolutnie nieograniczona czasowo i ilościowo, która pozwala graczowi na spinowanie do woli. To świetna nauczka, która wesprze was w dalszej grze już za prawdziwe pieniądze.

Graj za darmo Arcader

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Automat hazardowy Arcader za darmo onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe