Automat hazardowy Aztec Princess online
Graj teraz

Aztec Princess

  • Play'n GO

Przedstawiamy wam jeden z hitowych slotów studia Play N’ Go. Chodzi w tym przypadku o automat Aztec Princess, nawiązujący do starożytnej cywilizacji. To produkcja, która cechuje się prostą, aczkolwiek dzięki temu przejrzystą szatą graficzną. Mechanizm także definiuje nam sposób rozgrywki, szybki i zdecydowany. Jasne brązowe tło oraz duży logotyp od razu nastawia nas kierunkowo na to rozwiązanie, dlatego wkraczamy do tego świata i liczymy na jak największe wygrane.

W Aztec Princess znajdziecie 20 zwycięskich linii, układ bębnów 5x3, a także 1 000 wyciągnięty z jackpota o najwyższej stawce. Niestety nie jest znany poziom zwrotu inwestycji do gracza, ale zapewne będzie oscylował w granicach klasycznych, typowych dla slotów tej marki. Jeśli chodzi o bezpośrednią grę, to otrzymacie naturalnie możliwość wyboru obstawianych linii, wartości żetonów, maksymalnej gry, przycisku spinowania. Zastosowano tam także układ karciany od 10 do A, ale również dzikie zwierzęta, a nawet tajemniczego smoka. W grze znajduje się symbol Wild, przedstawiony pod niesamowitym znaczkiem ze złota. Nie tylko daje on wygrane rzędu 5 000 żetonów, ale również wymienia wszystkie inne znaki na planszy, które nie pasują do zwycięskiego układu. Dla ciekawskich doradzamy możliwość testowania tego systemu za darmo. Studio pozwala na wykorzystania fikcyjnej gotówki, do tego bez konieczności rejestrowania konta a także składania jakiegokolwiek depozytu.

Na koniec zostawiliśmy dwa bardzo ważne znaki. Pierwszy z nich to Scatter, który skrywa się pod tytularną Aztec Princess. Daje on fazę darmowych spinów, które dodatkowo traktowane są jako Wild. Jakby tego było mało, w grze skrywają się tajemnicze Czaszki, które uruchamiają grę bonusową z ogromem nagród!

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Aztec Princess

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Automat hazardowy Aztec Princess onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe