Untamed Crowned Eagle automat online za darmo
Graj teraz

Untamed Crowned Eagle

  • Microgaming

Drodzy gracze! Miło jest nam przedstawić wideo slota Untamed Crowned Eagle. To gra nawiązująca bezpośrednio do królewskiego orła, która nie tylko doskonale pokazuje przyrodę, ale też jednocześnie oferuje całkiem pokaźne nagrody pieniężne. Z tej też okazji sprawdzaliśmy wszelkie możliwości, które oferuje nam twór studia Microgaming. Jak wiecie, odpowiedzialni są zwykle za tytuły klasyczne, aczkolwiek w tym przypadku poszerzono zakres prac i dostarczono mocny hit, powiązany z nowinkami technologicznymi. Powodzenia, po wygraną!

Slot Untamed Crowned Eagle dostarcza nam aż 243 sposoby na wygraną. Takie rozwiązanie jest nietypowe, a jeśli dodamy, że minimalna stawka na spina to tylko 0,01 żetonu, to robi się jeszcze ciekawiej. To wszystko zaoferowane jest w układzie 5x3, przy czym dodano do niego symbole Wild, Scatter, a także darmowe spiny i grę bonusową! Wszystkie te dodatki idealnie podkreślono przez ogromny jackpot klasyczny, który wynosi tu 7 500 żetonów. Zainteresowani?

Wszystkie osoby, które doceniają wymienione tu atrybuty zachęcamy do gry przy wykorzystaniu tzw. demo credits. To fikcyjna waluta, aczkolwiek tym samym nieograniczona. Otrzymacie ją bez rejestracji czy składania depozytów. Gorąco doradzamy, gdyż na tej podstawie łatwiej jest poznać silnik i również gry bonusowe czy jej działalność, tak jak to jest w tym przypadku. Na dole planszy znajdziecie dodatkowo wszelkie opcje związane z danym zakładem i przycisk SPIN, który rozpoczyna całość.

Slot zaoferuje znaki karciane od 10 do Asa, ale też wszystkie tematy przyrodnicze, znacznie lepiej płatne, z czego sam orzeł najbardziej. Wild zamienia inne znaki z planszy, Scatter z kolei uruchamia fazę darmowych spinów. Gra bonusowa uruchamiana jest na podstawie wylosowania znaku unikatowego.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Untamed Crowned Eagle

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Untamed Crowned Eagle automat online za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe