Automat hazardowy Flying Ace za darmo online
Graj teraz

Flying Ace

  • Microgaming

Każdy człowiek, który ceni sobie jednorękiego bandytę i klasyczne sloty, prędzej czy później trafią na automat Flying Ace. Jest to jedna z gier Microgaming. Samo to będzie dla was gwarancją dostarczenia najlepszej możliwej rozrywki z tego zakresu. Tym mile jest nam zaprezentować twór, który nawiązuje bezpośrednio do hitów, które kojarzyć możecie jeszcze z czasów końca ubiegłego wieku. Będzie zatem prosto i przejrzyście, aczkolwiek wcale nie oznacza to, że nie otrzymacie doskonałej zabawy. Bynajmniej. Tu zaczyna się walka o prawdziwe pieniądze, często bardzo zresztą wysokie.

We Flying Ace znajdziecie układ w stylu 3 kolumn i 3 rzędów, który jest bezpośrednią zmianą w stosunku do tego, co znajdziecie we współczesnych wideo slotach. Oferuje jednak aż pięć układów zwycięskich, liczone od lewej do prawej, a także stosunkowo niski zakład minimalny. Tytuł całkowicie pozbawiono dodatków jak Scatter, gra bonusowa oraz darmowe spiny, dzięki czemu nie musicie się martwić zapamiętywaniem dodatkowych faz. Całość ma być nakierowana na błyskawiczną zabawę, co zresztą Microgaming się udało. Jeśli chcecie sprawdzić na własnej skórze, jak to wygląda, doradzamy wam skorzystać z demo credits. To fikcyjna waluta, na podstawie której zagracie tak dużo rund, jak tylko będziecie chcieli. Bez konieczności zakładania konta czy też deponowania środków pieniężnych.

Flying Ace oddaje przyciski wyboru zakładu, jego wartości, rozwiązania z bankiem i pomocą, a także prosty przycisk startu. Jeśli chodzi o występujące znaki, to znajdziecie tam od barów w różnym wydaniu, przez miss lotnictwa, znaki A, również nawiązujące do latania oraz samego pilota. Łącznie dadzą nawet 6 000 żetonów, co jak na owocówkę jest bardzo dobrym rezultatem.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Flying Ace

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Automat hazardowy Flying Ace za darmo onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe