Automat hazardowy Frankenslots Monster online
Graj teraz

Frankenslots Monster

  • Betsoft

Automat Frankenslot’s Monster to jedna z gier od firmy Betsoft Gaming. Jak można się domyślić, jest to gra hazardowa, która tematycznie nawiązuje do słynnej postaci Frankensteina. Mamy tutaj zarówno styczność z osobą szalonego naukowca jak i również samego potwora. Frankenslot’s Monster pod względem graficznym prezentuje się bardzo dobrze. Po obu stronach bębnów znajdują się obie wymienione postaci, które co pewien czas wprawiane są w ruch. Całość laboratorium, w którym mieszczą się bębny, prezentuje się bardzo dobrze, niczym z gry komputerowej lub animacji.

Frankenslot’s Monster to gra, w której mamy styczność z 5 bębnami z 3 rzędami symboli. Jednocześnie znajdziemy w nim 20 stałych linii wygrywających. W Frankenslot’s Monster mamy do wyboru 20, 40, 60, 80 oraz 100 monet na pojedynczy obrót. Oczywiście nasza końcowa wartość zakładu będzie uzależniona od poziomu monety.

W Frankenslot’s Monster obecne są zarówno symbole tematyczne jak i również znaki karciane. Do tych drugich zaliczymy standardowo A, K , Q, J oraz 10. Przynoszą one jednak najniższe wygrane w grze. na znacznie więcej liczyć możemy dzięki symbolom: lampy elektrycznej, oka w słoiku, księżyca, dr Frankensteina oraz samego potwora. To jednak nie wszystko, co znajdziemy w Frankenslot’s Monster. Jest tu obecny również scatter. Co najmniej 3 takie symbole przynoszą nam 8 darmowych spinów. 3 symbole Bonus na bębnie 1, 3 i 5 mogą dać nam mnożnik x25 za wygraną. W Frankenslot’s Monster znajdziemy także wild, który zastępuje na bębnach wszystkie symbole z wyjątkiem scatter i bonus, a 5 takich znaków to nagroda 1000 monet. Frankenslot’s Monster oferuje nam również popularną opcję Double Up Game, która jest po prostu systemem gamble z opcją podwojenia wygranej z szansą 50 na 50 procent.

Frankenslot’s Monster to całkiem udana gra studia Betsoft Gaming. Jest to maszyna wrzutowa o przyjemnej grafice, z darmowymi spinami oraz kilkoma grami bonusowymi. To wszystko sprawia, że powinna być atrakcyjna dla niejednego gracza.

Graj za darmo Frankenslots Monster

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Automat hazardowy Frankenslots Monster onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe