Automat hazardowy Dracula’s Family za darmo online
Graj teraz

Dracula’s Family

  • Playson

Automat Dracula’s Family należy do gier hazardowych studia Playson. Mamy tutaj do czynienia z maszyną wrzutową, której bohaterem jest tytułowy Drakula wraz rodziną. Tematyką gry jest stare zamczysko, w którym mieszka przerażający wampir, a jednocześnie w budynku znajduje się skrzynia złota i trupy tych, którzy zapragnęli ją wykraść. Może nam się to uda? Według legendy nikt, kto wszedł do zamku, nie wrócił z niego żywy. Dracula’s Family jest prostą grą hazardową, gdzie postawiono na kilka standardowych symboli, zwykłą grafikę, czasem stymulowaną dodatkowymi animacjami.

Tytuł ten jest grą w systemie 5 na 3, co oznacza, że posiada 5 bębnów oraz 3 rzędy symboli. Z pewnością jego sporą zaletą oraz wabikiem na wielu graczy jest umieszczenie w systemie aż 15 linii wygrywających, co ma oczywiście wpływ na większe szanse na wygrane. Jak w wielu innych produkcjach tej marki, mamy do dyspozycji 7 poziomów monety, co sprawia, że różnica między największym a najniższym zakładem wynosi 99.90 (0-10 - 100.00). W ten oto sposób możemy wybierać spośród wielu stawek i poziomów monety.

Dracula’s Family jest grą, która łączy w sobie symbolikę figur karcianych oraz tematycznie związanych z historią slotu. Dlatego też na bębnach zetkniemy się zarówno z symbolami A, K, Q, J, jak i również z głównymi bohaterami, od zielonego zombie przez dzieci oraz hrabinę i hrabiego. Dzięki grze możemy wygrać jednorazowo do 40 monet. W systemie gry znajdziemy również wild, który zastępuje wszystkie inne symbole na bębnach.
Kluczem do sukcesu jest tu opcja ukryta za logiem gry, gdzie otrzymujecie nie tylko fazę darmowych spinów, ale także odblokujecie ich kolejne poziomy. Oznaczają one dodatkowe mnożniki nagród, które potrafią dostarczyć naprawdę pokaźne kwoty.

Jeśli jesteście ciekawi systemu, możecie go dokładnie sprawdzić za pomocą wirtualnej waluty, dostępnej w grze. Jest ona fikcyjna, nie wymaga zakładania konta ani składania prawdziwego depozytu. Pogracie tak długo, jak tylko uznacie za słuszne.

Graj za darmo Dracula’s Family

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Automat hazardowy Dracula’s Family za darmo onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe