Pink Panther bezpłatna gra
Graj teraz

Pink Panther

  • PlayTech

Automat Pink Panther przenosi nas do czasów dzieciństwa, kiedy to Różowa Pantera była hitem w telewizji. Ta kultowa postać animowana dostarczała wiele pozytywnych emocji i przede wszystkim śmiechu. W wydaniu Playtech może jednocześnie zapewnić całkiem sporo gotówki. Mówimy tu zresztą o grze progresywnej, co samo w sobie jest elektryzujące. O co w tym chodzi dokładnie? Wszystkie tytuły progresywne nie mają jednej stałej puli nagród. W tym przypadku rośnie tak długo, jak ktoś nie zgarnie kluczowego układu na planszy. W ten sposób wygracie znacznie więcej niż przeciętne 5 000 żetonów, na które polujemy normalnie.

W przypadku Pink Panther traficie na grę, która wykorzystuje 5 bębnów i 4 kolejne rzędy, co samo w sobie jest artakcyjne. Gwarantują one łącznie 40 zwycięskich układów. Minimalna stawka na każdą z linii wynosi 0,01 żetonu, a poziom RTP kształtuje się na wysokości 95,4%. Wygląda to obiecująco? Dla nas jak najbardziej, dlatego zagłębiamy się w dalsze części recenzji.

Jeśli zostaniemy na chwilę przy planszy, jej główne kolory to niebieski i różowy. W obu górnych rogach widnieje informacja o Major Pink Jackpot i Minor Pink Jackpot. To obie kumulacje na które będziecie polować. Pierwsza z nich dotyczy graczy wysokich stawek, druga, tych niskich. Na dole planszy widnieje dokładny bilans konta, ilość gier automatycznych, wybór linii, wartość zakładu na linię, zakład maksymalny (nawet 400 euro) oraz opcja hazardu, aktywowana przy każdej wygranej.

W Pink Panther znajdziecie znaki karciane, ale też wszelkie postacie powiązane z bajką, puszkę z farbą, bombę, lupę oraz znaki Wild i Scatter. Pierwszy odpowiada za wymianę znaków z planszy, drugi włączenie gry dodatkowej, która z kolei może doprowadzić do pożądanego jackpota. Jeśli ten tytuł was interesuje, możecie go do woli testować przy wykorzystaniu fikcyjnej gotówki. Jest ona nieograniczona, nie wymaga też od gracza zakładania konta czy dokonywania depozytów. Tym samym pogracie w Panterę nawet dla własnej satysfakcji.

Graj za darmo Pink Panther

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Pink Panther bezpłatna graZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe