Automat hazardowy Greedy Goblins online
Graj teraz

Greedy Goblins

  • Betsoft

Automat Greedy Goblins to bardzo ciekawy wideo slot od BetSoft, który opowie wam przezabawną historię dwóch zachłannych goblinów. Nie będzie to wszak wyłącznie komedia, szczególnie jeśli wziąć tu pod uwagę, że slot zaoferuje nawet 1 200 000 żetonów do wygrania. To potężna liczba, której ze świecą szukać u gier konkurencyjnych. To jeden z największych atutów, który powinien was przekonać, aczkolwiek nie będzie jedyny. Miłej lektury, która wprowadzi was w temat!

Na planszy w Greedy Goblins od razu pojawia się zielony goblin, który niejako wprowadzi was do rozgrywki. System zaoferuje tu 30 zwycięskich linii (czyli tzw. paylines), które zaimplementowano na pięciu kolumnach i trzech rzędach. Po obu stronach planszy znajdziecie odnośniki do zwycięskich linii Na dole z kolei dostępne są bilans konta, wartość zakładu, a także wybór stawek, granych linii, maksymalny zakład, przycisk gry automatycznej, ale też opcja Double up. Na czym ona polega? Przy wygranej pokazuje się pieniążek. Ta złota moneta ma dwie strona i jedna z nich może zapewnić powiększenie dwukrotne wygranej.

Symbolika w grze pozbawiona jest kart, dzięki czemu znajdziecie tam same wzory nakierowane na ten właśnie tytuł. Nie braknie księżyca, srebrnego kielicha wysadzanego klejnotami, ale też złota czy też domku wykonanego w głębie starego grzyba. Tytuł zaoferuje nie tylko klasycznego Wilda, który wymienia wszelkie inne grafiki z mapy, ale też dodatkowe rozwiązania, jak system darmowych spinów oraz jednego z krasnali, który występuje tu jako jackpot. Przy maksymalnym zakładzie i pięciu sztukach na planszy wygracie wspomniany jackpot, aczkolwiek nawet bez bonusowych rozwiązań sięgniecie po 12 500 żetonów!

Ciekawą opcją jest też runda bonusowa, która uruchamia się za pomocą otwarcia magicznej księgi. Wystarczy, że pojawi się ona na mapie w liczbie dwóch sztuk.

Gorąco polecamy Greedy Goblins. Tytuł przetestujecie za darmo przy wykorzystaniu fikcyjnej waluty. Ta wirtualna gotówka dostępna jest dla każdego i nie wymaga od was zakładania nigdzie nowego konta.

Graj za darmo Greedy Goblins

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Automat hazardowy Greedy Goblins onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe