Maszyna wrzutowa The Riches of Don Quixote za darmo
Graj teraz

The Riches of Don Quixote

  • PlayTech

Automat Don Quixote jest wam na pewno znany, prawda? Nie zaskakuje nas zatem fakt, że Playtech zdecydowało się po tę postać sięgnąć i wdrożyć ją w świat wirtualnej rozrywki. Ten wideo slot nakierowany jest na niesamowite przygody i oddaje graczom bardzo wiele możliwości. Właśnie z tej okazji zdecydowaliśmy się przygotować krótką recenzję, w której poruszamy najważniejsze aspekty powiązane z rozrywką. Przekonajcie się sami, czy warto próbować swoich sił i dlaczego?

The Riches of Don Quixote jest wideo slotem, który wykorzystuje układ 5-bębnowy. Jest rzecz jasna najbardziej sprawdzony, dlatego też mechanizm powinien być wam już znany. Jeśli wszak tak nie jest, znajdziecie tu dodatkowo 3 rzędy. Celem gracza jest znalezienie w pojedynczym spinie jednego z 25 zwycięskich układów. Zostanie za to odpowiednio nagrodzony, wszystko zależne od tego, jakiej wartości znaczki pojawią się na planszy. Opcji jest wiele, szczególnie, że twórcy dodali tu także fazę Wild i Scatter. Dzięki niej różnorodność wzrasta.

Gra oferuje możliwość testowania za darmo. Wszystko to za sprawą wirtualnej waluty, która jest nieograniczona i nie wymaga od użytkownika rejestracji. Na dole mapy znajdziecie przycisk informacji ze wszystkimi niezbędnymi podpowiedziami. Do tego dochodzi wybór granych linii, wartości żetonów czy ogólnego zakładu. Jest też automatyczna gra i tryb turbo, znacznie przyśpieszający rozgrywkę.

Znaki, które tam odszukacie to przede wszystkim symbole karciane od 10 do asa, ale też wszelkiej maści tarcze, hełmy, piękne kobiety i wojskowi, w tym nasz bohater. The Riches of Don Quixote oddaje też fazy wymieniana znaków czy darmowe spiny, które będą w tym procesie odnawialne.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo The Riches of Don Quixote

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Maszyna wrzutowa The Riches of Don Quixote za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe