Gra hazardowa Gung Pow za darmo
Graj teraz

Gung Pow

  • Microgaming

Gung Pow Slot to gra hazardowa, za której powstanie odpowiada firma Microgaming, czyli jeden z czołowych producentów na rynku. tytuł ten oparty jest na motywach azjatyckich. Mamy tutaj do czynienia z celebracją chińskiego nowego roku, w wyniku czego tematyka nawiązywać będzie do typowych symboli tego dnia.

Video slot Gung Pow należy do gatunku 243, po którego Microgaming bardzo często sięga w swych produkcjach. Chodzi bowiem o to, iż nie mamy na bębnach umieszczonych linii wygrywających, lecz możemy skorzystać z aż 243 sposobów na wygrane. Minimalna stawka za zakład to 0.25. Z kolei maksymalna wynosi aż 500. Jednoznacznie z tego wynika, iż mamy tutaj szerokie pole do manewru pod względem obranej strategii. Sam automat zbudowany jest z 5 bębnów oraz 3 rzędów.

Pod względem graficznym mamy tutaj do czynienia z obrazem w jakości HD. Całość uzupełniana jest przez dźwięki typowe dla azjatyckich krajów. Producent w przypadku Gung Pow zdecydował się na wykorzystanie klasycznych symboli karcianych oraz związanych z chińskim nowym rokiem. Znajdziemy w związku z tym symbole A, K, Q, J, 10 oraz 9. Przynoszą one oczywiście niższe wygrane. Na znacznie lepsze zyski możemy liczyć dzięki symbolom zimnych ogni, fajerwerk, lampionu, petard oraz dzwoneczków. W grze znajduje się również symbol wild pod postacią logo gry. Pojawia się on wyłącznie na bębnach numer 2 i 4. Zastępuje automatycznie wszystkie symbole z wyjątkiem scatter. Ten z kolei jako złota chińska moneta może nam przynieść wyskoie wygrane, jak i nagradza 15 darmowymi spinami, o ile wylosujemy 3 takie symbole na walcach.

Podczas gry darmowymi spinami możemy liczyć na wygraną nawet do 450 tysięcy monet! Warte zaznaczenia jest to, iż przy każdej wygranej możemy skorzystać z opcji gamble. Wybieramy w niej jeden z kolorów kart: czarny lub czerwony. Jeżeli uda nam się trafić, to podwajamy swą wygraną. przy błędnym ruchu tracimy pieniądze z tego jednego zakładu. Warto ryzykować!

Graj za darmo Gung Pow

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Gra hazardowa Gung Pow za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe