Darmowa gra wrzutowa Santa Paws
Graj teraz

Santa Paws

  • Microgaming

Święta Bożego Narodzenia to wspaniały czas w roku. Nic zatem dziwnego, że gry slotowe przywitają nas ciekawym wyglądem i piękną muzykę, którą możecie znać z kolęd. Takie właśnie jest automat Santa Paws, które dziś specjalnie dla was recenzujemy. To slot stworzony przez Microgaming, możecie być zatem całkowicie pewni, że będzie prosto i przejrzyście, co dotyczy tak mechanizmów jak i samego systemu rozgrywki. Oferuje się 20 zwycięskich linii, system bębnów 5x3 a także podstawowy jackpot w wysokości 750 żetonów.

Gra bazuje na niebiesko białych barwach. Po lewej i prawej stronie widnieją oznakowania dotyczące proponowanych linii. Na dole z kolei znajdziecie wartość żetonów, jakie macie na koncie, a także wybór obstawianych linii, żetonów, maksymalny zakład czy przycisk gry. Nie musicie się martwić o zasady, gdyż są rozpisane na stronie. Dodatkowo możecie wszystko przetestować za pomocą wirtualnej waluty. To fikcyjne pieniądze, na podstawie których możliwe jest sprawdzanie każdej potencjalnej funkcjonalności. Nie ma przy tym konieczności zakładania konta czy też składania depozytów.

Gra oferuje symbole karciane od 10 do A, wszystkie lekko przysypane śniegiem. Do tego całkiem sporą, wesołą gromadkę zwierzaków w czapkach Mikołaja (królik, sowa, foka i wilk). Najważniejsze będą symbole dodatkowe. Orka z czerwonym nosem Rudolfa służy tu jako znak Wild, dający nam sposobność do ponownego spina, zachowując tylko te właśnie pola na planszy. Jest też niedźwiadek w czapce, który podobnie jak wyżej, zapewnia wymianę wszystkich pól, poza pingwinem. Dlaczego? Bowiem to on będzie dla was największym kęsem. Daje 12 darmowych spinów, które dodatkowo mnożą wygrane razy 7! Ta faza może być odnowiona nawet za friko. Wow!

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Santa Paws

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Darmowa gra wrzutowa Santa PawsZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe