Avalon graj za darmo
Graj teraz

Avalon

  • Microgaming

Automat Avalon to bardzo interesujący video slot stworzony przez cenionego na rynku dewelopera, firmę Microgaming. Jest to gra hazardowa osadzona w tematyce legendy o Królu Arturze. Dowodzi tego interesująca symbolika na bębnach. Dodatkowo klimat gry napędzany jest przez charakterystyczną muzykę klasyczną z nutą tajemnicy, podniosłości. Jest to bardzo prosty slot bez zbędnych animacji czy dodatkowej oprawy dźwiękowej. Z pewnością przypadnie do gustu tym, którzy bardziej zainteresowani są grą niż efektami wizualnymi.

Avalon to standardowy video slot, który składa się z 5 bębnów. Microgaming dało nam w nim do dyspozycji 20 linii wygrywających, przez co zyskujemy o wiele większe możliwości kombinacji, zwiększenia, zmniejszenia stawek, jak i samych wygranych. Minimalna wartość monety wynosi 0.01, natomiast maksymalna 0.50, co przekłada się na maksymalny zakład w wysokości 100.

Firma wprowadziła do gry symbolikę związaną z Królem Arturem. Na początek znajdziemy standardowe symbole karciane A, K, Q, J, 10, które mogą przynieść nam wygraną od 5 do 150. bardziej wartościowe są specjalne symbole królewskie, wśród których znajdziemy kielich, klejnot, koronę oraz specjalny napis Avalon. Korona królewska jest spośród nich najbardziej wartościowa, albowiem może nam przynieść wygraną od 2 do 800. W grze wprowadzono również trzy specjalne symbole. Producent zdecydował się na 2 osobne znaki wild. Pierwszym z nich jest szkatuła ze złotem. Zastępuje on wszystkie inne symbole oprócz scattera, a przy trafieniu 5 takich szkatuł dodatkowo wygrywamy 1000. Bardziej wartościowy jest drugi symbol wild, czyli zamek, który również zastępuje inne znaki na bębnach, a przy 5 wylosowanych przynosi aż 3000 monet. W grze umieszczony został również scatter pod postacią słynnej damy z jeziora. Wylosowanie co najmniej 3 takich symboli aktywuje dla nas 12 darmowych spinów oraz mnożnik wygranej nawet do x7.

Podczas rozgrywki możemy skorzystać z dwóch trybów gamble. Jednym z nich jest wybór koloru karty: czarnego lub czerwonego, co daje podwojenie wygranej. Większe pieniądze i większe ryzyko niesie ze sobą wybór jednej z czterech kart.

Graj za darmo Avalon

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Avalon graj za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe