Birds On A Wire maszyna hazardowa za darmo
Graj teraz

Birds On A Wire

  • Thunderkick

Automat Birds on a Wire są doskonałym przykładem technologii wykorzystywanej przez Thunderkick. To studio deweloperskie od dłuższego czasu przedstawia nam gry, które są absolutną nowością na rynku i całkowicie odbiegają od klasycznego podejścia do tematyki. W tym przypadku natrafimy na grupę ptaków, które okupują sieć elektryczną. Oczywiście wiąże się to z pewnym ryzykiem dla ich samych, co dokładnie opiszemy w dalszej części tego tekstu. Pewne jest natomiast to, że taki wideo slot wywrze na was ogromne wrażenie. Koniecznie przeczytajcie naszą mini-recenzję.

Birds on a Wire to slot, który pokazuje nam wspomniane ptaki, całkowicie animowane, w niezwykłym klimacie gier komputerowych. Układ 5-bębnowy z 3 rzędami może i wydawać się normalny, ale sama rozgrywka od normy już odbiega. Wszystko za sprawą systemu, który przy każdym spinie sprawia, że ptaki odlatują i na ich miejsca siadają nowe. W razie wygranej są one… rażone prądem, dzięki czemu znikają z mapy i są automatycznie zastępowane przez nowe. Tym samym zyskujecie mnożnik. Im więcej uda się ich porazić, tym więcej wygracie. Maksymalny multiplier tu zastosowany to pięć razy, czyli wygrać należy pięć razy z rzędu.

Mapa jest przy tym prosta i przyjazna, a w dolnej części widoczne jest pełne menu ze stanem konta, odnośnikiem do informacji, wartością zakładu czy potencjalną wygraną, grą maksymalną i spinowaniem. Gracie o 17 zwycięskich układów, a główne grafiki to oczywiście siedem różnych ptaków. Dodatkowo wykorzystano tu trzy systemy premiowe. Pierwsze z nich to Wild, oznakowane jako wielki czarny ptak. Wymienia on wszelkie symbole z planszy. Jest też symbol bonusowy, który skryty jest za kotem w kartonie. Gwarantuje on 10 darmowych spinów do wykorzystania w slocie Birds on Wire. Na koniec został nam Inwinity Spin, który aktywowany jest wyłącznie podczas fazy free spins. Gwarantuje oczywiście większe wygrane.

Zainteresowani? Zatem czemu nie spróbować tego wideo slota przy pomocy wirtualnej waluty? Jest nieograniczona i nie wymaga zakładania żadnego konta.

Graj za darmo Birds On A Wire

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Birds On A Wire maszyna hazardowa za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe