Graj za darmo na maszynie hazardowej Football Mania
Graj teraz

Football Mania

  • Wazdan

Slot Football Mania to gra zaprezentowana przez studio Wazdan. O ile deweloper słynie z dostarczania klasycznych rozwiązań, rodem z ubiegłego wieku, tak tym razem otrzymacie produkt z nowinkami technologicznymi. Dzięki temu fani koszykówki będą mogli godzinami zagrywać się w mocną pozycję, która dostarcza nie tylko emocji, ale też wielkie pieniądze. Czy warto pograć? W tej krótkiej recenzji twierdząco odpowiadamy na pytanie i wskazujemy wszelkie silne strony.

Zacząć należy od tego, że Football Mania oferuje 3 bębny i 3 rzędy. Cały ten system zaimplementował 1 sposób na zwycięstwo – linię środkową. To bardzo odważne, bowiem każdy pojedynczy spin ma będzie przez was wyczekiwany z należytą uwagą. Przechodząc do dalszych elementów, natraficie na samą planszę. W tym przypadku pokazuje ona boisko do gry w piłkę, gdzie bardzo ładnie prezentują się wszystkie kafelki związane ze znakami. W tle słychać z kolei okrzyki kibiców, co nadaje dodatkowego klimatu. W dolnej części widnieje stan konta bonusowego, wartość zakładu, automatyczna gra i przycisk rozruchu rozgrywki. Podstawowe symbole to plansza z ustawieniem drużyny, bidony, buty i medale. Są one uzupełnione przez pięć innych znaków, samych piłkarzy. Zestawienie podkreśla doskonała oferta Football Bonus a także Football Lottery Bonus. Znaki te odpowiadają za uruchomienie dodatkowych trybów, na podstawie których gracz otrzyma 9 darmowych spinów a także bon na loterie, na podstawie którego zyskacie ogromne nagrody, nawet do 10 000 żetonów!

Ten konkretny slot ma wiele zalet, dlatego dobrze jest go w pierwszej kolejności przetestować. Dzięki temu rozgrywka za prawdziwe pieniądze będzie pewniejsza. Czy to w ogóle możliwe? Oczywiście, odpowiada za to fikcyjna gotówka, którą udostępnia Wazdan. Na jej podstawie nie musicie zakładać nowego konta czy składać depozytów. Nie ma tu ograniczeń czasowych, dlatego pogracie tak dużo, jak tylko uznacie za słuszne. Takie poznanie mechanizmów czy też symboliki: piłek, kartek, sędziego, gwizdka znacząco pomaga w dalszej perspektywie i umila rozrywkę od początku do końca.

Graj za darmo Football Mania

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Graj za darmo na maszynie hazardowej Football ManiaZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe