Darmowa gra wrzutowa Down the Pub
Graj teraz

Down the Pub

  • Playson

Automat online Down the pub to video slot należący do Playson. Jest to jednoręki bandyta, którego tematyka dotyczy przygód stałego bywalca jednego z pubów. Down the pub jest maszyną wrzutową o całkiem przyjemnej grafice. Nie jest to może pod tym względem najlepsze dzieło tego dewelopera, jednak prezentuje się dobrze. Mamy tutaj do czynienia z całkiem ciekawymi symbolami, zwłaszcza samego bohatera siedzącego po lewej stronie ekranu.

Down the pub jest typowym jednorękim bandytą, który zbudowany jest z 5 bębnów oraz 3 rzędów. Gra należy do popularnego gatunku z wykorzystaniem 15 dróg do zwycięstwa, przez co napotkacie na rozwiązania, które zdecydowanie łatwo zapamiętać. W tej grze mamy do wyboru 12 wysokości stawek, które zaczynają się od zaledwie 0.20, a kończą na 100 euro. Dzięki temu automat będzie idealny zarówno dla oszczędnych graczy jak i miłośników wyższych stawek. W systemie obecne jest także rozwiązanie premiowe o którym kilka słów nadmienimy jeszcze niżej.

W Down the pub spotkamy się z kilkoma symbolami. Część z nich to standardowe pozycje, inne zaś to specjalne znaki. Do tych pierwszych zaliczymy: w pierwszej kolejności literki B, O, N, U, S. W oraz pięć grafik powiązanych z pubem, czyli piwo, whisky, orzeszki czy beczka i fast food. Gra oddaje także Wild, który zastępuje wszystkie inne symbole z wyjątkiem plakatu z bohaterem gry. Te z kolei to scatter. Przy 3 nie tylko obroty całkowicie za darmo ale też mnożniki. Podczas gry za free spiny możemy skorzystać z kilku ciekawych opcji. Dobrze jest polować zatem na kufel piwa z napisem Wild oraz znaczniki Welcome. Jeśli ułożycie w linii prostej napis BONUS, dodatkowo włączona będzie gra dodatkowa, która zapewni pokaźniejsze wygrane.

Tytuł możecie ogrywać całkowicie za darmo, za co odpowiada wirtualna waluta. Nie ma przy tym konieczności zakładania nowego konta czy też składania depozytu. Po prostu zagracie i nauczycie się dokładnie mechaniki.

Graj za darmo Down the Pub

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Darmowa gra wrzutowa Down the PubZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe