Mad Scientist graj za darmo
Graj teraz

Mad Scientist

  • Betsoft

Bez wątpienia automat Mad Scientist należy do grona niezwykle popularnych i lubianych wideo slotów. Ta propozycja wytworzona przez Betsoft znalazła sobie w Polsce dziesiątki zwolenników. Całość bazuje oczywiście na bardzo specyficznym naukowcu, który przeniesie nas do świata w którym kluczowy jest rozwój i odkrywanie tego, po co jeszcze żaden człowiek wcześniej nie sięgnął. Czy w tę pozycję warto zagrać? Jeśli tak, to dlaczego? Na te pytania i znacznie więcej odpowiadamy w naszej krótkiej recenzji. Poruszamy w niej wszelkie możliwości powiązane z Mad Scientist.

Studio Betsoft znane jest co prawda z klasyków, ale ich skuteczne wdrożenie takich mocnych graficznie i technologicznie pozycji powoli zmienia trendy. Tu również liczyć możecie na niezwykłe animacje. Sama gra oferuje układ 5-bębnowy, czyli ten najpopularniejszy. Wykorzystano w nim 20 dróg do zwycięstwa. Oznacza to, że przy pojedynczym spinie może wypaść aż 20 układów, które zapewnią zwycięstwo w grze. Minimalna stawka nie została przy tym podniesiona, co jest ciekawym rozwiązaniem dla każdego rodzaju gracza.

W Mad Scientist zastosowano system Wild, Scatter i gry bonusowej. Jeśli chcecie je poznać od środka, można tego dokonać za sprawą wirtualnej waluty, która jest zresztą nieograniczona. Nie wymaga zakładania konta czy składania depozytów. Sama gra z kolei jest szalenie prosta. Na dole znajdziecie bilans konta, wybór granej stawki, zakład maksymalny oraz przycisk spinowania. Występujące znaki pozbawione są kart, dzięki czemu na pewno natraficie na jednego z pracowników cyrku bądź zwierzaka. Symbol Wild ukryty pod logiem gry wymienia inne grafiki z planszy, z kolei Scatter włącza fazę darmowych spinów.

Pozostałe symbole bezpośrednio nawiązują do laboratorium. Są to znaki ostrzegawcze, ale też fiolki z różnymi płynami, mikroskop, atomy, tablica z równaniami i inne mechanizmy elektryczne. Rozwiązań jest rzeczywiście sporo, do tego w pełni pozbawiono je karcianek, co wpływa na atrakcyjność całego zestawienia. Gorąco doradzamy wam przetestować, slot jest prosty i niezwykle przyjazny dla użytkownika.

Graj za darmo Mad Scientist

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Mad Scientist graj za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe